Bourjois - Bio détox

Danielle24

Ahojte.
Tak, dnes som skocila do Fann-ka a nakoniec som si predsa len vzala Bio détox (puder aj make-up).
O tyzden Vam napisem ako som s nim spokojna.
Zatial pa, pekny zvysok vecera. :o)
PS: vonia mi ako listovy salat.

Joo

ja som mala makeup od Bourjois (dostala som ho ako darcek)myslim ,ze sa volal Repulpant Reboosting a mozem odporucit je jemnucky zatial naj od Bourjois
Bio-detox je sice taktiez super ,ale treba ho prepudrovat viac krat pocas dna

maruska123

a inak mas pravdu, tento tyzden bourjois o 20% lacnejsie, takze ten make-up vychadza na nejakych 11 eur necelych...:) paradicka

maruska123

danielle no ja si ho pojdem okukat zajtra a mozno ho aj kupim, este ak bude aj ta zlava...mne sa praveze paci a zda sa mi, ze tej babe kryl celkom pekne

to s tym chanel som aj ja pocula a verim tomu, lebo vacsinou jedna spolocnost vlastni viac znaciek, aj napr loreal a maybelline je jedna spolocnost..

a inak dakujem za info

Danielle24

maruska123 - ano, uz som ho videla u nas v Ziline vo Fann parfumerii. Stal, myslim, 13.4 eur.A teraz maju dokonca 20% zlavu na Bourjois, tusim do nedele.
Ale Flower perfection zrejme nevezmem, pozerala som video a je skor tak na osviezenie. Nie na prekrytie akne.. asi by bol pre mna slaby.

BTW , teraz som sa dokonca docitala, tiez na nejakom diskus. fore, ze Bourjois a Chanel su jedna a ta ista fabrika , t. z. rovnake suroviny, ro
vnaky vyrobny postup. :)

Whittie,
ty mas masnejsiu alebo skor taku zmiesanu plet - suche lica, T- zona? kedy si pouzivala Bio détox - leto, zima??
zn. Revlon vobec nepoznam. Da sa na Slovensku niekde zohnat ?? :o)

Whittie

Bio detox je otrasný... strašne mastí pokožku tak som ho po 2 raze vyhodila... Namiesto neho som si kúpila Healthy Mix, ten bol super ale najlepší mejkap čo som zatiaľ mala je Revlon.

maruska123

www.youtube.com

pozrite si aj toto video, vyzera ze dobre kryje a ta baba hovori, ze je strasne lahky, takze bude urcite aj na mastnejsiu plet

maruska123

danielle 24, vyzera to tak ze ten make-up je na mladsie vyzerajucu plet, nie ako na vrasky, ale asi bola rozjasnena alebo co, pisu tam, ze plet bude jemnejsia a krajsia po dobu 16h.inak vyzera super, ty si ho u nas uz videla?mozes mi povedat cenu? ma zaujimave balenie..podla mna je to nejake vylepsenie healthy mixu

uae.makeupandbeauty.com

danielaaa

ja mam make up healty mix, mam zmiesany typ pleti a myslim ze je fajn aj na zimu, mam aj korektor healty mix a tiez je super, puder pouzivam bio detox, pretoze mi ho poradila predavacka v parfumerii, ze je na zmiesanu plet, tiez je fajn, medzi pudrami nevidim ja nejaky extra velky rozdiel:) pouzivala som doteraz gosh, alebo max factor

Danielle24

Urcite ano.
V ponuke maju tiez novinku - Flower perfection make-up. Ale v parfumerii mi nevedeli poradit, na aky typ pleti je vlastne vhodny. :(
Odtien sadne, ale hladam nieco na zimu pre zmiesany typ pleti , co by pekne krylo a zaroven nevysusovalo.
Bio détox sa mi zda celkom fajn, ale rozmyslam aj nad Healthy mix a Flower perfection.