Taxi Kosice

Prezývka55

J.T nejaka somarina, ked nestihnes vlak nic sa nedeje, ved listky na vlak platia cely den ci 2, maximalne ti prepadnu miestenky a tie stoja 10eur pre dvoch do ICcka.
Cize trebars ak nestihnes vlak o 1dnej mozes ist kludne vlakom o 5tej. Akurat si potrebujes kupit nove miestenky.

Za dalsie listok sa da kupit aj vo vlaku nemusis utekat na internet ani za tetou do okienka ak uz len tak tak ze na ten vlak dobiehas. Akruat zaplatis nejaky manipulacny poplatok par eur.

J.T.

Ahojte. Asi neviete ako sa da objednat taxika a nedojst do cielu za 50€ ..... easy taxi v nedelu poobede dostalo d nas objednavku na voz na Peres. Tam je cena okamzite 5€. Za 45 min. nedosiel taxikar pricom aj po piatom preverovani uz len 5min. bol od nas. Brat mal ist vlakom do BA a nestihol vlak. Tak si musel kupit aj pre seba aj parterku online listok. Preplatok cca50€. Uz dva tyzdne sa ich snazim vypatrat ale maximalne neaky vraj konatel ma kontaktoval p. Kanasz , ze to vyrovnaju ale nic sa nedeje. Sidlo nemaju ani postovu adresu. Zamestnanci v autach maju zverejnene 3 s.r.o.- cky ktore bezia pod menom easytaxi ale ani sofer vas nezobere na centralu. Co s nimi robit?

svoja

Kairir: už veľmi skoro sa spustí nová aplikácia pre používanie taxíkov. Niekoľko dní sa už testuje v Prahe. Budeš potrebovať iba mobil a v nom internet, stací aj ten najlacnejší. Potom stačí kliknúť na mape, kde sa nachádzam, a kam sa chcem dostať. Zobrazia sa mi všetky taxíky, používajúce Liftago, ktoré sú pri mne najbližšie. Na ktorýkoľvek kliknem, uvidím cenu za jazdu a hodnotenie taxikára. Vyberiem si toho s najlepšou cenou a najlepším hodnotením ( nie je násilník, nefajčí v aute, má čisto, je seriózny,... ), kliknem, taxikár mi obratom do pár sekúnd potvrdí, že ku mne ide, zveziem sa, zaplatím, ohodnotím ho pre použitie ďalšími klientami a pokračujem vo svojich denných plánoch. zaregistrujte sa tu : www.liftago.com Aplikácia je ZDARMA a vždy bude !

fero11111

ja som priamo z ke to bola ak taxi sluzba ? ja mam jednecho mega boma super taxikara absolutne spolah roky rokuce ho uz mam prakticky ma vozi denno denne ked treba ...

je to sukromnik ked chces odpis dam ti cislo odovlas sa na mna a on uz bdue vediet co a jak

nonick

Easy taxi si sice pýtajú 3 e , ale caka sa na nich ked ich najviac potrebujes 20-25 min, ked nakoniec dorazia stoja pred inou bránou, a na zel. stanicu ked sa ponahlas na vlak, taxikar pojde reálne najdlhšou moznou cestou . Avšak ked na teba musí ich taxík počkať 5 min, odfrčí ti pred nosom a dispecerka ti ešte do telefónu Vynadá! Zle skusenosti. Nezalezi im na zakaznikoch.
Ked už lacno v KE tak Maxi Taxi. 3,30 všade vramci mesta...a sú normálni...