aký je dôvod

jajka001_

jowessa ale ty si nenapisala nic konkretne, co ta trapi. ako maju ludia ktori ta nepoznaju vediet preco sa citis blbo?

Jowessa

dobre, sice som dva posledne dni stravila v horach na cerstvom vzduchu a nepomohlo mi to ale ked to vravis ty tak je to asi pravda a mala by som ist.
ospravedlnujem sa, ze som si dovolila sem napisat moj problem, v ramci mojho nizkeho IQ som myslela, ze na to tu je toto forum. taktiez sa ospravedlnujem, ze tuto chorobu ma milion inych ludi a to ma obera o pravo sa postazovat. budem taky ,,mak milion,,.dakujem, dovidenia

mima234

Veruze nie, nesuvisi mila Jowessa. A co si si myslela, ze tu objavis ameriku?? Chod do "psychotem" a zistis, ze takychto zdeprimovanych ludi, sem chodi pozehnane a na nic podstatne tu neprisli myslim. Ovela viac ti pomoze vypnut comp a vypadnut von nadychat sa cerstveho vzduchu ..

mima234

Jaj ono to ma virozu.. tak to vsetko vysvetluje.
Treba vypotit! Len to treba predtym primitivne zatuzit niekoho vlastnit, atd, atd..

atm

mima ako ja viem ze to znie hnusne:D ja na taketo veci normalne vobec nemyslim, ved to by som sa asi zblaznil:), len teraz mam nejaku virozu a zabijam cas viacmenej len pri pocitaci a tu na fore. a samozrejme ze laska moze opantat kazdeho..:)