Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hormonalna antikoncepcia

martinaZV

to samotne Ta nechrani, ale pokial sa cez plodne dni zdrzite a v neplodne zase normalne idete na plno, tak by sa nemalo stat, ze by si otehotnela. Je to o tom v ktorej faze sa tvoje telo nachadza a co sa v nom odohrava :)

martinaZV

ja ho pouzivam od februara, co je nieco vyse pol roka a zatial super, ked mam neplodne tak ideme naplno ked zase mam plodne tak nie.. Je to vsetko len o zvyku a o tom aby si rozumela vlastnemu telu :)

mala_sovicka

baby vystriedala som uz mnozstvo HAK a zatial mi nesedela ani jedna len mi to narobilo bordel v tele, neviete mi poradit co dalej? nejaku inu formu? bez antikoncepcie zostat nechcem :/

Vierocka1989

Ahoj ja mam uplne perfektnu skusenost s Maitalonom beriem ho uz 5 rokov a nemozem si stazovat na ziadne vedlajsie ucinky.. Praveze pred tym ako som zacala brat antikoncepciu som mala brutalne PMS vrieskala som na priatela jak sialna zmeny nalad atd :) a strasne ma bolelo brucho pri kramoch.. ked som to mala musela som denne zjest okolo 5 ibalginov...Teraz som uplne v pohodicke a hlavne nemusim sa kazdy mesiac stresovat ci som tehotna alebo nie.. Citala som aj nejake prispevky co pisali baby predomnou a ja nechapem ako mozete nebrat HAK ked nechcete byt tehotne a mat sex..?? To vas bavi sa kazdy mesiac stresovat podla mna je to dost nezodpovedne riskovat kazdy mesiac tehotenstvo alebo to riesit tabletkou PO ktora obsahuje tiez dost vela hormonov...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hormonalna antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk