Diskriminácia plnoštíhlych

[zruseny20]

odmietnuta vidim, ze si vobec nepochopila co som tym chcela pvoedat :D alebo len nechces pochopit.. budis.. len nerozumiem preco potom fnukas

odmietnutá

myslienka : a kto povedal ze som dokonala??? dokonaly neni nikto :)a uprimne ja netúžim po praci manazerky alebo niecoho takeho... ja chcem pracovat s ludmi v akejkolvek predajni... a s novymi skusenostami som vzdy o nieco mudrejsia dozviem sa nove veci... neni to stereotyp

[zruseny20]

Miesto stazovania sa, ze okolity svet diskriminuje tucnych ludi by si sa mohla skor pozriet na seba a na sebe makat :)

nemyslim len vyzor.. ale aj vzdelanie doplnit, atd.. nechcem znizovat hodnotu povolania predavacky, ale preco sa nesnazis doplnit si vzdelanie, nadobudnut nove vedomosti, zrucnosti, aby ked si poslala niekde zivotopis a nasledne prisla na pohovor, tak ti zamestnavatelia by si povedali, ze prave ty si ta prava pre nich a lepsia nez ostatne?

A ked si myslis, ze z tej mentalnej stranky si uplne dokonala, ze sa uz nemozes v nicom zlepsovat, tak preco sa nesnazis schudnut a cvicit aby si zmensila svoj zadok? :)

A na druhej strane - nepovedala by som, ze je to diskriminacia, aj ked nahodou vybrali stihlejsiu, hoci ste mali podobnu prax.. v dnesnej dobe je taka nenormalne velka ponuka ludi, ze zamestnavatelia najdu troch-styroch na cca rovnakej urovni, ktori by mohli robit tu pracu a mozu si pomaly vyberat ci chcu blondinu, brunetku, stihlu/chudu..

cize co som tym chcela povedat - snazit sa na sebe makat (mentalne), aby si bola na vyssej urovni nez ostatni a potom nebudu mat dovod vyberat si z ponuky stihlych/tucnych

jankaaaaaaaa

odmietnuta: vytlac si zivotopis s fotkou a rozdavaj ho do vsetkych obchodov u vas v meste, v nakupnych centrach atd. moja kamaratka si tak nasla pracu.

soffa

no ja som sa s tym vobec nestretla,zeby uprednostnovali atzv"anorekticky" mozno preto ze k nim patrim.a nemala som na pohovore ziadnu vyhodu,lebo tam predovsetkym beru "co mas v hlave,skusenosti," a nie ako vyzeras!!!

jaankaaaaaaa

ked sa o seba staras, tak podla mna urcite dovod neprijatia nebol tvoj vzhlad.. ale mozno znamosti , alebo viacej skusenosti ostatnych alebo nieco podobne

sweet_lolitta

presne tak, ono je to aj o osobnych sympatiach na pohovore... Ale ak si mlada kocka, tak myslim, ze schudnut nie je problemom tak velkym, ked pises, ze mas iba par kil navyse. Da sa to a urob to pre seba najma, uvidis, ze ti to pomoze aj v pracovnom zivote :) Ak mas tolko skusenosti a prax a bola by si aj stihlejsia (nie vychrtla, to od teba nik nechce), tak budes zobrana do roboty ihned :)