PUPA kozmetika

mirusik346

aj ja som si tiez kupila znacku pupa a konktretne odlicovac a sprchovacie mlieko apoviem vam dievcence, nic lepsie som doetraz nemala...odlicovac ma uzasnú konzistenciu a je neuveritelne jenmy a sprchovacie mlieko ani nehovorim...som zatazena na kozmetiku a vyskusala som uz mnoho znaciek ,ale toto je u mna TOP..:-)

meri.m

Mám od nich paletky s tieňami na oči, majú krásne sýte farby a dobre držia, a ceruzku na oči, tá je fajn, taký priemer. Bourjois som mala sadu špirála + tiene + lesk na pery a už by som si to nekúpila, čakala som od toho viac. Gosh som mala len dávnejšie jedny tiene, kúpené v Anglicku, tu sa kvôli cene po nich ani neobzerám. :-) Väčšinu kozmetiky si navláčim z Oriflame, no zo spomínaných značiek u mňa Pupa vyhráva.

peha133

no ja sa teraz vytešujem z PUPY..ceruzka na obočie super...ceruzka na oči tiež..laky super..dnes ešte vyskušam špiralu..a dufam že budem spokojna..mamka ma ruž a dnes kupovala aj pre kamaratky,ktorým po vyskušani slubila že ked budeme v predajni tak im kupime...sesterka mi minule chcela ukradnuť :D ceruzku na oči z trblietkami...

luuu

ja som si kupila z pupy puder kompaktny.. je perfektny, predlzujucu spiralu a tiez super, ceruzku a tien na oci a som s tym velmi spokojna, mozem odoprucit.. ale kamoska skusala makeup na mastnu plet, ale vraj jej nerobil dobre, ze mala este mastnejsiu plet..

Elena1108

Ja tiež napíšem len chválu. Dekoratívku si kupujem pomenej, ale vždy, keď niečo potrebujem (aj nepotrebujem, veď všetky vieme ako to je :D ), tak vždy idem do PUPY. Laky majú úžasné a neskutočne veľa odtieňov, že si každý vyberie. Mám aj farbu na líčka z jesennej kolekcie, ktorá je neskutočná. V bežnej drogérii by som podobnú ani nevidela. Jej ďalšou výhodou je, že majú neustále nejaké novinky, každú chvíľu je nejaká limitovaná edícia s krásnymi vecami. A čo som videla posledne, tak majú aj úžasné sady, takže aj výborný tip na darček. Ceny sú podľa mňa prijateľné. V drogérii vyhodíte podľa mňa častokrát aj viac peňazí.

suns

cafte kocky :) Pupu mi spominala moja buduca svokra.. takze ma k nej priviedla :) a som spokojna ! Cenovo asi ako L´oreal, ALE - kupite a neolutujete.. lak sa mi nesupe, puder drzi, tiene su nadherne (farby aj kvalita) a ruze a lesky sa nelepia! Presne to, co by sa mi stalo z produktami z dm-ky.. zatial som neskusala make-upy, ale baza pod make-up ( taka gelova) je uzasna ! teraz maju take nove spevnovacie kremy (zvascuju prsia, pery, na vrasky aj na cele telo..) dali mi peeling ako vzorku :) je super :) tak skusim na vianoce :)
podla mna ta kozmetika nie je draha ! maju vyhodne balenia, ako v tastickach, viac lakov pokope a viac tienov v paletke - tak si myslim, ze si tam kazda najde, co chce.. a este - stetce od nich milujem ! Su za super cenu (tusim 7€, a na ocne tiene stoji 2.90) - jedine stetce na trhu (dostupne) su Gosh a tie su strasne drahe.. mne tie ich vydrzali a nepichaju a nedrazdia :) ja som spokojna :)

kaly

tak ja si túto kozmetiku kupujem pravidelne, veľmi dobré sú kazetky na oči 4EYES boli aj ocenené.. taktiež sú super mono- alebo duotiene Luminis, tie sú vypalované, perfektne držia. Korektor magic touch. Laky Nail art- s praskajúcim efektom. Momentálne sú v akcii špirálky za 3,90eur, odporúčam Ultraflexku, tá mi najviac vyhovovala, aj je najpredávanejšia..