akne

Príspevok v téme: akne
pretty

Ahojte! chcela by som sa podeliť o jednu moju skusenosť..možno to zaberie aj niekomu inému možno nie.dlhu dobu som mavala akné vyskušala som všetkú možnu kozmetiku od garnier až kozmetiku z lekárne a plet som mala stale len podráždenu a vyrážkovu..nič nepomáhalo .. to akne nebolo až take strašne ale jednoducho bolo hlavne brada a čelo..a k tomu taka ako keby krupička.pomalinky som sa zmierila s tym že to neprejde...raz som tiež na jednom fore čitala že je na to dobra gafrova masť čo použivali ešte naše staré mamy.tak som si ju kupila..neprešiel ani mesiac mne sa tvar velmi vyčistila nič iné okrem nej nepoužívam žiadne kremiky ani vodičky čisto len tu mast..a na vyčistenie tvare od nečistot len čistiacu penu aknestop.ktora je vynikajúca..teraz som velmi spokojna !viem niekomu to pomože niekomu nie ale za skusenie nič nedáte! :)

pretty

tiež si už nemožem davat na tvar hoc ake kremiky lebo ma cela tvar velmi štípe! hej hej je to fakt velmi dobre..lebo už som naozaj nevedela čo zo sebou

maruska123

hej alergia na nejaku zlozku

ale moze byt ze je to dobre na akne, lebo to sa dava na zapalene miesta na vyhnisanie

maruska123

ja som si raz na noc dala gafrovu mast na nejakych par vyrazok a do rana som tak opuchla, ze ma ani vlastna rodina nespoznala a musela som ist na pohotovost na injekciu, aby som sa nezadusila..takze to je moja skusensot s gafrovou mastou