Vysetrenie mocu u obvodnej a tehotenstvo

Príspevok v téme: Vysetrenie mocu u obvodnej a tehotenstvo
elasbgh

Dobry den,mohol by mi prosim vas niekto poradit?
V sobotu som mala so svojim partnerom nechraneny sex. Neurobil sa domna ale citala som ze aj z "kvapociek lasky" moze nieco vzniknut, aj ked tvrdil ze domna nic nepustil. Tento utorok ma zacalo strasne palit pri moceni, sla mi aj krv, dnes som skocila za obvodnou, vysledok - tazky zapal mocovych ciest. Ale na to som nachylna uz davno.
Chcela som sa opytat, nakolko sa do toho moc nevyznam... robila mi ten klasicky test mocu, ked nacikate do poharika a ona tam strci tester s tymi farebnymi pasikmi, vyslo mi uplne vsetko, zapal, krv, vysoky obsah bielkovin... no a mna by zaujimalo, dalo by sa z toho testeru zistit aj to ci som tehotna ? Resp. vedela by doktorka z toho testu vidiet, ci som tehotna ,alebo sa to da zistit iba z toho co je na to specialne urceny ?
Dakujem ak si najde namna nejaka dobra dusa cas. :))

maruska123

nie z takeho testu ti nikto tehotenstvo nezisti

a uz vobec nie tak skoro, ale ajtak, tento test neurci tehotenstvo, ani keby neviem co

je pravda, ze z krvi s ato da tiez, ale zase raz, testuje sa hormon hcg, ktory sa tvori len v tehotenstve...tento test sa robi len vtedy, ak je podozrenie na tehotenstvo, bezne sa nerobi a ani sa neda beznymi krvnymi odbermi zistit

annddyxxl

kedze ste v sobotu mali styk a hned na to v utorok si bola u doktorky myslim ze takto rychlo nezistis ci si tehotna.ja som si po tusim tyzdni robila test a slabulinko mi vysiel a obtyzden uz to bolo jasne vidiet ked som ho opakovala..aj z krvi ti mozu zistit ked ti obvodna bude brat.mne to aj tak zistil..