ako mať dievčatko?

Loveme

Kuki23, áno pohlavie dieťaťa sa dá ovplyvniť, ale z etického hľadiska to lekári nevykonávajú. Výnimku tvoria prípady, kedy by došlo k závažnej dedičnej chorobe (štatisticky vedú chlapci).

Domáce "recepty" určite nepomôžu.

Nepoznám vaše dôvody, ale mne to príde ako diskriminácia na základe POHLAVIA!

susicka

Cezar, len aby...
Existuje obrovske mnozstvo ludi, ktori mali podobne predstavy o starostlivosti v starobe a dopadli ako totalne opusteni ludia v domovoch s jednou navstevou za pol roka..
Zelam vela stastia s krdlom hladnych krkov.

CEZAR446

JA SOM CHCEL DIEVCATKO ALE MALI SME SAYMONKA.TO JE ALE RADOST MAT DIETA ALE AJ STAROST TO VAM POVIEMM ALE JE TO NAS POKLAD NEVIMENILI BI SME HO ANI ZA 100 DIEVCAT ALE CHCEM ESTE DIEVCATKO MOZNO SA TO DNES PODARI AK NIE TAK BUDEME SKUSAT DALEJ A DALEJ TAKZE BUDEME MAT VELA DETI TO BUDE STAROSTI CO ALE AJ RADOSTI PLACU PREBALOVANIA KUPANIA.ALE TO SU LEN NASE DETI MI SA TERAZ STARAME ONICH A POTOM JAK BUDEME STARI BUDU SA STARAT ONI O NAS

annddyxxl

mam dceru a to som 2krat potratila takze viem o com hovorim vies?zazila som si svoje a pre mna je dolezite zdravie a nie nejake pohlavie,vlastne pre nas oboch je to najdolezitejsie..

ladida

annddyxxl,preboha,to ludia skutocne hladate dovody preco kritizovat?zdravie dietata je cosi absolutne samozrejme,co si zela kazda matka najviac!a nie je treba o tom hovorit.predpokladam,ze ty dieta nemas.napriek tomu,ze kazda chceme zdrave miminko,mame narok aj rozmyslat nad jeho pohlavim,nad tym ako bude vyzerat..mam pocit,ze niektory ludia chodia na toto forum otravovat ludstvo zbytocnymi pripomienkami

annddyxxl

boze vidim ze nikto si nepraje aby to dieta prislo na svet a bolo zdrave a nie aby si priali konkretne pohlavie..rozmyslaj co je dolezitejsie?zdravie al.pohlavie.bez zdravia ti moze byt ukradnute ci mas chlapca al.dievcatko nemyslis?

ladida

mne pri prvom lekari vraveli,ze je to dievcatko:) a bol z toho vajcak:) pri druhom uz boli opatrni a radsej mi nic neslubovali:) a zas chlapec:) neverim,ze sa da ovplyvnit pohlavie dietata a preco by sme to aj chceli robit?! ved je pekna ta podstata,ze priroda za teba rozhodne.aj ja som chcela dievcatka(sponecky,saticky,barbiny:))a teraz by som svojich malych vojacikov nevymenila ani za tucet dievcatiek.

sisaaaaa

JA SOM SKUSALA VSETKO MOZNE PRVE SOM CHCELA DIEVCATKO AJ DRUHE AJ TRETIE ALE SAMI CHALANY :))CO UZ SOM TO VZDALA ALE KAMOSKA SKUSALA TUTO NAPISAT A JEJ TO VYSLO KAZDE DIETA JAK JEJ NAPISAL www.centrumjonas.com

blondula

www.pohlaviditete.cz

tu si pokukajte,velmi zaujimave a presne.zeny,co uz deti maju,im pohlavie sedi !! treba si kuknut v kolkych rokoch ste pocali a kedy sa dietatko narodilo :D mimochodom,aj mne sedi chlapec :P dievcatko by som mala "splodit" ked budem mat 34 rokov :D takze hor sa do toho :DDD