myslite ze je to pravda?

ladida

da sa schudnut aj systemom tvojej znamej,ale to by si fakt musela jet mikro porcie.ono totiz pri chudnuti nejde naozaj o to,co jes,tvoje telo nevie,ci su to kalorie z jablka alebo "marsky"..ale je ovela jednoduchsie ich ustrazit pri relativnej lahsej strave.nehovoriac o rozdiely v zdravotnom hladisku.jasne,ze ak za den zjes jeden hambac z mcdonaldu a jednu cokoladku,tak schudnes,bo nepokryjes svoju dennu potrebu kalorii,ale srdce ani metabolizmus sa ti za to nepodakuje.ja by som sa rozhodne dala na strednu cestu,vsetko,v rozumnych porciach a dobrym nacasovanim.

Maoam

a kazdy definuje 'malo' a 'vela' inak

su zeny, pre ktore je pozitie jedneho jablka a jedneho jogurtu prezieranie najvyssieho stupna, takze ktovie co konkretne mysli tvoja kamaratka, co jedava, v akych mnozstvach a ci to nekonci vo WC a podobne...

v dnesnej dobe ma len malokto rozum pri chudnuti, bohuzial

Maoam

moznost A: povedala ti len cast pravdy a v skutocnosti si pomaha inak, aby chudla

moznost B: bola tu raz taka baba, co sa nechcela vzdat nezdravych jedal ani sladkosti, ale chcela silou mocou schudnut, tak to robila tak, ze za den prijala iste mnozstvo kJ (velmi nizke), ale zlozene len zo sladkosti a chipsov a podobne, takze jej jedalnicek vyzeral asi tak ze:
R - nanuk
O - nic
V - cipsy

schudla a velmi, ale sama potom priznala, ze patri do PPP fora

patricia1313

tak ako je potom mozne,,ze jej kuchyna pozostava so sladkych a mastnych jedal a je az prehnane chuda?...
Teda dost schudla..
neviem mne to tiez nejde dokopy