cim krmit novorodenca

netehulka

stano-ja som mala mlieko az na nejaky 5 den po porode, takze tych 12 hodin je nic. :-)Mi to pripada, akoby prisiel baca z hor do mestskej nemocnice a nic nevie. :-) hahaha.sorry

netehulka

stano-ja som mala mlieko az na nejaky 5 den po porode, takze tych 12 hodin je nic. :-)Mi to pripada, akoby prisiel baca z hor do mestskej nemocnice a nic nevie. :-) hahaha.sorry

Stano.

Už je to vporiadku, manželka nevedela že ho kŕmia. Ďakujem všetkým. Téma mlieka ma zaujíma. Tak mlezivo ma vraj najviac bielkovín: www.clinic24.eu

bubak: Som zvedavy ako si pripraveny ty. Haha.

elca

kravske mlieko je zakazane do jedneho roka
mojej dcere som tak vyvolala silne alergie

v lekarni maju mlieko pre babo

doubledog

kolostrum neni nijak zvlast vyzivne (dieta po porode vyzivu az tak nepotrebuje, ma este zasoby)
ale obsahuje latky potrebne pre imunitu (imunoglobuliny), rastove faktory a da sa predpokladat, ze este aj ine dolezite, este neobjavene zlozky.

??!!??

"žbrnda" ...diečatá prepáčte no fakt je, že som 10 rokov po pôrode a mne bolo vždy hovorené že to ani mlieko nie je.....to prvé teda myslím. normálne sa hanbím. 6e vraj to normálne mliečko je vraj až neskôr...to mi vždy bolo hovorené......... :-( vôbec som to netušila.
ale ide o to že nemá robiť záveri skor ako koncom týždňa si myslím a že im tam poradia

bubak258

stano
a ty si co robil celych 9 mesiacov, skrabal sa na riti? toto je fakt uzasne, takyto nepripraveny rodic!! to jako secko mala zena odmakat, a ked sa zena "pokazila" tak ty ne aby si bol v nemocnici na lavicke aj tyzden, ne ty tu vypisujes kraviny na nete! zakazat by mali takymto ludom deti!!!