Hladam kamošku

Príspevok v téme: Hladam kamošku
sama:(

viem ze sa tato temu tu nehodi ale uz som zufala....hladam kamaratku,naozajstnu s ktorou by som mohla stale niekde chodit, do mesta, na nakupy, kavicky, zabavit sa atd..uz ma nebavi sa stale len nudit doma ked mam volno..mam vela znamych ,,kamaratov,, len kazdy ma uz dalsich svojich, partnerov, roztruseni po skolach, v zahranici...a citim sa strasne sama...ak ma nejaka zaujem sa spoznat tak sa ozvi...len Trencin a blizke okolie,mam 21 r.....dik:)

Michall1985

Ahojte, viem že je ľahšie nájsť si cez internet manželku ako priateľku, ale aj tak to skúšam :) Mám 28 rokov, som z okolia NMnV a rád by som spoznal ženu ktorá má radšej prírodu ako diskotéky...

michall1985@azet.sk

Ahojte :)

Ahojte, ja som na tom podobne.... Mám kamošky ale to sa vidíme len raz za čas a každá ma už svoj život... Chcela by som nejakú spriaznenú dušu ako ste už písali s kým môžem chodiť von, nakupovať... Neviem síce takto cez net či sa vôbec niekto ozve ale tak skúsim... Mám 20r. a som z Bratislavy tak ak je tu nejaká baba ktorá je na tom podobne ozvi sa : Martina88@centrum.sk :))

qiunn

ahojte, ja mam 23, studujem, byvam pri Ziline a tiez nemam doma dobre kamaratky, proste niekoho s kym by som mohla ist von, pokecat si, zatancovat, korculovat, do kina, do divadla

Evita02

Ahojte, hladam kamosku. Pred rokom som sa prestahovala do BB a koli praci som sa nezoznamila s nikym lebo som stale v praci. Ak ma niektora z vas chud sa niekedy prejst a nakupovat dat si kavu tak mi napiste , lebo samota je velmi zla. Dakujem Eva Moj email je pustaiovaeva@gmail.com