Schudnem do Vianoc!

Príspevok v téme: Schudnem do Vianoc!
evita33

Cawte kocky :) Od zajtra, etda od 1. som sa rozhodla na sebe zacat pracovat. Nechcem drzat ziadnu dietu, ale jest zdravo, 5x denne a k tomu sa zacat hybat :) Len takto sa mi moze podarit zbavit sa nadbytocnych kil....uz mam vyskusane vsteky mozne diety,ale ten jojo efekt, uplna hruuuza! :D Takze kludne sa mozete pridat, budeme si pisat nase jedalnicky a co sme za cely den urobili pre svoju postavu. Ja potrebujem zhodit takych 7 kg...nemusim ich dat dole vsteky hned teraz, ale od zajtra zacnem na tom pracovat, a uvidim co stihnem do vianoc. Vazim 64 kg a meriam 165. Moje miery su 97,75,96. Najviac ma stve brucho a stehna :(

dana660xz

evita23 ahoj, chcela by som sa poradiť, čo si dávaš na olovrant. mne dochádzajú nápady, neviem čo jesť. čo jedávaš ty?

J111

Aj ja schudnem do Vianoc, len neviem, do ktorých:D Ja väčšinou chudnem od zajtra. To ako som sa pýtal jedného slobodného: "kedy sa ženíš?" a on na to: "v sobotu":D

evita23

Ono sa to zda teraz ked je zima, ze tie kila nevidno, lebo su skryte pod kabatmi, ale radsej zacat uz od teraz pracovat pomalycky na sebe, aby sme to do leta stihli, samozrejme kazdy podla toho kolko toho chce dat dolu...ale uz vidim v juny tie temy- ako schdunut za tyzden 10 kg :D :D takze treba na sbee makatpriebezne, nebude jojo, a leto si uzijeme naplno kocky ;) len sa netreba vzdavat

dana660xz

J111 ja by som 3 x denne nevydržala. klobuk dole ak ješ len 3x denne. Ja vstávam o 6:00 a chodím spať cca medzi 22:00 a 23:00. Čiže som aktívna 16-17 hodín. a 3 jedlá by mi naozaj nestačili. Jem 5x denne ale nie mega porcie. podľa stránky chudnutie-ako.sk a kilečká idú dole.
no a evita toľko cm z bokov? úúúúžasné! ja sa budem merať až o 5 týždňov, lebo mám permanentku na lymfo+ vacuwell na 5 týždňov a tam ma odmerali všelijakými prístrojmi, tak uvidím, čo povedia múdre stroje :) držím palec evita! super super super, si ma dosť nakopla teraz :) ĎAKUJEM

J111

To je dobré. Musím schudnúť, budem jesť len päťkrát denne:D Ja keby som jedol 5x denne, tak som tlstý jak prasa. Jedz len 3x denne! A pred spaním sa neobžieraj a schudneš raz dva, aj bez joja:D

evita23

podarilo sa mi dat do vianoc boky na 92, brucho som nemerala tak neviem, ale vsetci mi vraveli ze to na mne velmi vidno ako som schudla, a popri tom som jedla skoro normalne, ziadne striktne zakazy...ale kazdy den som nalacno cvicila 90 minut na stacionarnom bicykli, tak to bude asi tym... :) lenze teraz sa citim ako vrece, lebo som s tym prestala, evd boli sviatky, nebolo ekdy, dobroty na stole... :((( musim sa opat dostat do formy!

sweet_lolitta

Podla mna je omyl si mysliet, ze ked budem menej jest, viac schudnem a nedostavi sa jojo efekt. Jest treba do skoro syta (nie prasknutia, ale aby nam bolo dobre a neboli sme hladne). Najest sa dosyta a zdravo vam pomozu v prvom rade celozrnne produkty. Nejest bielu ryzu ale celozrnnu, je tam vyborna! Vyskusajte si uvarit pseno, je to hotove za 20 minut. Alebo celozrnny bulgur ci kuskus. Vlaknina vam uzasne precisti crevo a chudnutie pojde krasne.