ASOS - vie mi niekto pomôcť s nákupom? alebo aspoň základné veci vysvetliť....

Príspevok v téme: ASOS - vie mi niekto pomôcť s nákupom? alebo aspoň základné veci vysvetliť....
RaviolaChrum

Ahojte.
Tak v prvom rade, ak by sa našlo nejaké dievča alebo žena, z Ke alebo okolia kt. by bola ochotná pomôcť mi s nákupom cez net nech sa sem ozve a hodím sem e-mail a ďalej by sme sa mohli dohodnúť.
Alebo ak mi niekto viete poradiť, ako objednávať z tejto stránky + či je potrebné sa najprv tam zaregistrovať a ako prebiehajú platby. Tiež by som rada vedela ako to tam funguje s poštovným, keďže niekedy je poštovné zadarmo úplne.Rada by som si to vyčítala ale moja angličtina je ako čínština takže...
Budem vďačná za akúkoľvek radu.

RaviolaChrum

Ďakujem dievčatá a to poštovné je zadarmo stále alebo sú len také "akcie" reps. obdobia kedy je zadarmo.

xy:)

najskor registracia a ked nakupujes, nechaj si tovar v librach, bude to vyhodnejsie, lebo asos ma velmi divny kurzovy listok. postovne je zadarmo.

sign

Ahoj,
niesom sice z KE, ale ak chces nakupovat na ASOSe, musis sa v prvom rade zaregistrovat (asi ako vsade),a potom uz len klasicky nakupujes jak v inych e-shopoch. Nieco si vyberes hodis do kosika, a platit sa da urcite aj cez pay pal, teraz si uz nepamatam ci aj inymi sposobmi, ale pay pal je naistejsi. Postovne je zadarmo, mas to tam hore napisane. Tovar prisiel tak do 2 tyzdnov, klasicky na postu. Ale ak nevies anglicky, tak si zavolaj niekoho na pomoc pre istotu. Ale nie je to nic zlozite..