Mozno sa to sem nehodi,ale mam problem!

Príspevok v téme: Mozno sa to sem nehodi,ale mam problem!
greta :)

Nahodou som dala do pracky spolu s bielymi vecami aj fialovy sal.Nevsimla som si ho,lebo som ho mala v rukave bieleho kabata.A teraz sa vsetko zafarbilo do ruzova.Vyprala som to po druhykrat,povacsine to vyslo von,ale hlavne moj kabat a rukav, v ktorom sal bol,zostal jemne ruzovy..:( baby a zeny,prosim vas,nemate nejku skusenost ako odstranit to zafarbenie?velmi pekne vam dakujem a dminovi sa ospravedlnujem,ale mamina zo mna zosalie,ked to zbada..:(potrebuejm radu.

greta :)

Vanish to nezobral dole!!:D ale mamina troska chytila hystericky zachvat,vyzerala akoby sa zrutil svet...:(( No skusim s tym odstranovacom na omylom zafarbene veci,x-ka.To savo nebudem skusat.diki za rady,vazne ste mi ppomohli.:)

Dee

no aj mne sa to stalo s cervenym trickom. Vsetky veci boli ruzove, ked som to znovu oprala, tak to vyslo, ale bratove slipy zostali ruzovucke. Skoro ma zabil:o)

x-ko

v drogerii predavaju (je to balene v malych papierovych sackoch) odstranovac farby na omylom zafarbene veci.Je to smiesny nazov,ale vola sa to tak. Najdes ho pri praskovych farbach na textil-Savo je agresivne!!!!!

sii

kup savo na bielu bielizen a poriadne to daj na rukav ono vsetku farbu vyzerie, trosku to pozuchli medzi rukami a daj vyprat uvidis pojde to prec.
Maj sa vela stastia

brunuska

ty kokso :-))) prepac.nie ze zosalie-ona ta zabije! :-)
no moja-stava sa-nikto nie sme dokonali ale to uz asi tazko napravis. neboj aj mne sa to stalo-len namiesto fialoveho salu to boli cervene nohavicky :-) ale tiez z toho vznikla krasna ruzova :-)))) tak vela stastia!