Hrčka na zadku

Príspevok v téme: Hrčka na zadku
Frézia555

Dobrý deň. Pred cca 3 týždňami som bola na pohotovosti pre bolesť v žalúdku, kde mi pichli do zadku Novalgin od bolesti. V mieste vpichu sa mi urobila tvrdá hrčka, ktorá len tak jemne bolí na dotyk. Chcem sa opýtať či mi neviete poradiť, či sa mám obrátiť na lekára, alebo mi to zmizne samo. Ďakujem

Ola-23

No poviem vam asi tak,ze prave som na chirurgii a mali by mi vyrezavat hrcku po injekcii. Mam problem v poslednej dobe s krizami a hrcka je cca 3x3 cm a vypada aj modrina byt. Takze ak cakate zazrak so vstrebanim,gratulujem. Ja dom cakala 3mesiace kym zmizne a radcsej si to dam vyrezat. Majte sa.

Kýčera

Tí, čo Ti hovorili, že sa Ti to vstrebe, majú pravdu. A vnútri Ťa to nesvrbí, ale na povrchu, od Heparoidu. 99x nemusíš zareagovať a na stý raz môžeš mať takú reakciu, kt. si zapamätáš do smrti. Ak by si mala problém s injekciami, už by si mala reakcie a nebolo by to len svrbenie. Musíš sa sama zaujímať, aké lieky berieš, keď má doktor toľko roboty... A ten olejček nie je na otvorené rany, má široký záber,...Ak si doteraz masírovala, tak odteraz prestaň, aj to Ti pomôže, ak to nebudeš dráždiť.

Nika-akiN

ja ani neviem čo mi to pichali - ono tie hrčky nevidno - ale keď pritlačim rukou tak ich tam cítim niekde v mäse v zadku - a na dotyk a zatlačenie sú citlivé a bolia - nesvrbí ma pokožka z heparoidu- ten som už viac krát používala a nič mi nerobil - to skôr mám pocit že vo vnútri pod kožou je ten pocit svrbenia - a zas si to neškrabem do krvi - až tak fest to nesvrbí- ale proste mám furt potrebu poškrabať si to - samozrejme len tak jemne :) - Tea Tre olejček - nieje skôr na otvorené ranky - na zahojenie ??? Už viacero ľudí mi povedalo že neboj ono sa to vstrebe - aj tu na nete sa o tom dosť píše - ale snáď sa nestane to že budem sama seba upokojovať - a vo vnútri mi to hnisá voveľkom :((((

Nika-akiN

ja ani neviem čo mi to pichali - ono tie hrčky nevidno - ale keď pritlačim rukou tak ich tam cítim niekde v mäse v zadku - a na dotyk a zatlačenie sú citlivé a bolia - nesvrbí ma pokožka z heparoidu- ten som už viac krát používala a nič mi nerobil - to skôr mám pocit že vo vnútri pod kožou je ten pocit svrbenia - a zas si to neškrabem do krvi - až tak fest to nesvrbí- ale proste mám furt potrebu poškrabať si to - samozrejme len tak jemne :) - Tea Tre olejček - nieje skôr na otvorené ranky - na zahojenie ??? Už viacero ľudí mi povedalo že neboj ono sa to vstrebe - aj tu na nete sa o tom dosť píše - ale snáď sa nestane to že budem sama seba upokojovať - a vo vnútri mi to hnisá voveľkom :((((

Kýčera

Ni-ka, asi Ti pichali olejovky a z toho tie hrče. Ak Ťa začali svrbieť až potom, čo si začala používať Heparoid, tak máš naň reakciu, odlož ho a prestaň ho používať. Môžeš mať alergickú reakciu na PABABÉNY, kt. obsahuje aj tento prípravok.

Kýčera

Je to dosť pravdepodobné, čo Ti pichali? Sprchuj si to studenou vodou, neškriab, môžeš si tam zaniesť infekciu. Začni natierať Tea Tree Oilom.

Nika-akiN

ja som bola na injekcie proti bolesti chrbtice - ostalo mi 5 hrčiek - bolia aj svrbia - vkuse si škrabem zadok - na dotyk ich cítim - sú dosť veľké a tvrdé - nieje to príjemné - boli aj modriny ale tie už zmizli - ostali len hrčky - masírujem si ich aj s tým heparoidom či čím - ale voľajako to nepomáha :/ cca mesiac ich mám - žeby som mala alergickú reakciu ???

gadgetka_478

Ahojte,
ja som bola dnes na injekcií Milgamma N. Ostala mi tam obrovská hrča, ktorá je červená, neskutočné ma svrbí.. keď si to masírujem, tak počuť zvuk ako keď niekto chodí po blate.
Dávam si na to obklady z alpy. Myslíte, že je vhodné sa obrátiť s týmto aj na lekára?

Rentir 21

Asi pred pol rokom som chodila na injekcie od bolesti chrbtice.Vybrala som ich pät boky som mala opuchnuté. Davala som si obklady a mastila som ich s mastičkou Heparoid .Ale nepomohlo to. Pani doktorka mi napísala tabletky askorutin.A ani to nepomohlo.Už som to nechala tak.Ale ta hrčka stále rastie.Chcem sa opýtať čí mám isť s ňou na chirurgiu aby mi ju vybrali?