oral

cokoladka

nu neviem, ten moj ked zacneme oral tak, ze on stoji, navrhne radsej zmenu polohy.. pride mu to akesi ponizujuce pre mna, ze pred nim klacim a on ma ma este tahat za vlasy..?! ;-)
ja to ako ponizujuce nevnimam, ale on sa nedokaze od toho odputat.. potom vzdy prejdeme na podla frontmana polohu "oddychovuô :-)

brunuska

nebude z toho nikdy stereotyp-ved sex neni nejaka "pracovna sichta" odrobim si svoju povinnost a dovidenia. sex je pozitok,hra...spoznavanie sa. tak to som rada ze sme ti tu dodali viac odvahy.ved sex je zabava,cosi uzasne,krasne... v sexe neni nic cudne-ak to vyhovuje OBIDVOM partnerom! a sposobuje radost,potesenie..

frontman

ten stereotyp ale pride ovela skor, ked nebudes nic nove skusat.
clovek sa ma vyvijat vo vsetkych smeroch aj v sexe

aaa21

a ty brunuska este mas vobec co nove skusat??...taka podotazocka..lebo ked vsetko vyskusam..potom nebudem mat nic nove s cim by som prisla...a bude z toho stereotyp:-)

aaa21

to je tiez pravda...asi s tym pomaly zacnem...ved treba skusait vsetko...no odkedy tu chodim na tuto stranku ..zacinam mat aj nejak viac odvahy normalne:-)asi lebo vidim ze to co bolo pre mna nejak doteraz cudne tak robia ini bezne..asi v tom to bude:-)

brunuska

ano najst vhodnu pohodlnnu polohu a vychutnavat :-)
aaa21-ale ak neskusis nikdy nezistis ci to chces alebo nie! a potom mozes povedat tak toto urcite nechcem a basta!

aaa21

no co ja viem preco neskusame?..napr. neskusala som esze prehltat hoci sme o tom hovorili neskusali sme mam voci tomu asi este predsudky.alebo napr.anal..to iste...neviem..niektore veci by som ani neskusala..