vianocne darceky

jahodka123

A čo sa témy týka: rodičom som ako spoločný dar kúpila DVD prehrávač a každému zvlásť ešte dokúpim nejakú kozmetiku a knihu... Segre a jej frájovi digitálne fotorámiky na klúče, plus ségre ešte CD-čko s knihou jej oblubenej kapely a tričko. Babke fén. Priatelovi futbalovu loptu, tričko a ešte nejakú hvadinu rozmýšlam. Nemám to ešte komplet, ale zatiaľ takto...

jahodka123

Každý druhý tu vypisuje, ako Vianoce už nie sú o láske, ale len o peniazoch, darčekoch a materializme a ako sú všetci falošní, lebo su k sebe dobrí len na Vianoce atď. Ale ja Vám poviem jedno - my máme s rodinou super vzťah, čiže u nás je harmónia celý rok a nie len na Štedrý deň a sviatky. Čo sa darčekov týka, prečo by som svojim najdrahším nekúpila niečo, čím ich môžem potešiť? Tiež stresujem pred Vianocami, čo kúpiť, lebo ich chcem proste potešiť ! Načo budem tie prachy škrečkovať na účte, keď môžem vecami za ne potešiť mojich najdrahších ? Ja viem, že oni sú najradšej, keď budem s nimi a nežiadajú po mne žiadne dary, ale ja skrátka CHCEM. Čo je na tom zle?! Nejsom milionárka, ale mám pocit, že tí, čo píšu, že Vianoce sú už len o darčekoch, sú tí, čo sú doma bez roboty, v dlhoch alebo ja už neviem... Milujem Vianoce také, aké zažívam so svojou rodinou od malička. V pohode a s darčekmi. Myslite si, čo chcete...

zvedavica

Ja som sa sestry opytala na rovinu, cize cakam co mi povie. Rodicom kupime spolocny darcek nejake darcekove kupony na masaze a rozne procedury v kupeloch. Maju vsetko a oblecenie a podobne zalezitosti si aj tak najlepsie kupia sami. Tak nech sa nam pekne zrelaxuju :)
Akurat mam problem co kupit priatelovi, sme spolu pol roka a ten ma naozaj vsetko a viem, ze odomna nic necaka a nechce aby som si minala eura. No Vianoce nie su len o tom a ja mu chcem urobit radost niecim fakt originalnym, no nic ma nenapada :( Mate nejake rady?

lulu22

Vianoce nie sú len o darčekoch..Posledné roky tak sledujem, že "láska" sa meria na počet darčekov..hahaha :) aj tak už v januári človek ani nevie poriadne, čo také dostal pod stromček :D kúpim len to, čo viem, že daný človek využije a poteší ho to.
Každý rok si rodina povieme, že nič si kupovať nebudeme, veď všetko máme a keby náhodou fakt niekto niečo potreboval, povie si. Ale vždy tam je tých darčekov ako na... :D

xixi.

xixi, presne aj ja si poviem, že buduci rok budem kupovať darčeky už v septembri a vždy ich kupim tri dni pred vianocami.

Bože už ma chytá stres...mám hlavu ako melon čo komu kupiť a nič ma nenapadá. Veď každý má všetko..na nervy som..

lost

horsie je, ked sa stane obchodu to co mne minuly rok, ze proste aj ked som im dal tyzden na zaslanie tovaru, tak oni nic :D

no a tak som sa tvaril, ze som nic nekupil a potom "Jezisko" prisiel niekedy v 1. pracovny den v januari :D

hmm, aspon to "prekvapenie" spravilo svoju cast ulohy :)))

nyky20

Presne tie sú ešte daleko. Každý rok to riešim tri dni pred a nadávam si, že nabudúci rok musím skôr : )