Internetový priateľ

Príspevok v téme: Internetový priateľ
Tejka

Aký máte názor na toto??
Je možné, že priateľ s ktorým ste si rok písali, dôverovali ste mu...
...a zrazu zistím,že je Hecker..a čo dalej?
Ja milujem Heckera? On tvrdí,že to tak nieje,ale jeho slová ho prezradili a ja neviem,čo dalej....
Som naňom úplne závislá..
asi som v koncoch....
a doma moja láska,deti, manžel...

veves

hacker, lekar, hrobar, politik, predavac... nie je to jedno? pokial viem vsetci robia na zachode to iste a tak isto.

Lumik

hacker rodin :), mozno by sa to mohlo vyvijat podobne ako v knihe Priatel do dazda, otazka je ake mate obaja svedomie.

Slobodna

Buď je tento príbeh vymyslený alebo ho píše nejaký adolescent, pokiaľ sa jedná o dospelú osobu, tak dosť emocionálne a inteligenčne nevyvinutú. Ani nie kvôli obsahu príspevku ale kvôli forme. Navzájom však obidve súvisia a vytvárajú nereálny až smiešny celkový dojem.

čerešňa

Neboj, to Ťa prejde. Ako rýchlo si sa do neznámeho zamilovala, tak rýchlo sa aj odmiluješ. Virtuálna láska nieje láska v pravom slova zmysle, je to len ako poblúznenie, aleb niečo čo vbehne do Tvojho rodinného sterotypu a vyvedie Ťa na čas z miery. Vôbec sa tým netráp, stávajú sa aj horšie veci. V prvom rade sa venuj rodine a nerob nič na úkor svojich detí a manžela.

VTomi

Úplne súhlasím s lulu22, bolo by už načase vrátiť sa do reality. Život je predsa krásny aj bez virtuálnej "lásky", len to chcieť treba a hlavne úplne zanechať takéto písanie s "cudzím", pretože to osobne ZOTROČÍ a BERIE skutočným blízkym...

lulu22

Ja neviem, asi som moc mladá (mám 24, nemám muža a deti), ale toto nepochopím. Nepochopím ženy a mužov, čo po večeroch-či dňoch chatujú a pritom by mali čas venovať niečomu dôležitejšiemu, ľuďom, ktorých mám rád, mám ich fyzicky pri sebe a nie nejaké virtuálne "rande"zažívať. Lebo ako ty píšeš, že doma máš lásku, tak to asi tak pravda byť nemôže, keď sa už rok takto venuješ inému.. sa zamysli nad tým, čo je pre teba dôležitejšie! A otvor oči, sama dobre musíš vedieť, že nie si určite jediná, s ktorou si ten Hecker píše :)

lost

Hacker je v pohode, to nie je zly clovek :)

Ak by bol cracker, tak to je uz horsie.

ak by bol ironicky, tak "On tvrdí,že to tak nieje," - nie je hacker, ael cracker? :D

hacker = ten kto hlada chybu a nahlasi to
cracker = ten kto hlada chybu a zneuzije to