Mam 17 a tehotna?

Príspevok v téme: Mam 17 a tehotna?
nervozna

Mam 17 rokov a neviem ci som tehotna alebo mi len meskaju kramy...tie som posledny rok dostavala priblizne vzdy po 24-29 dnoch od zaciatku poslednej menstruacie.ale teraz od zaciatku poslednej menstruacie cakam uz 38 dni a stale nic.to zeby som bola tehotna je mozne aj ked vacsinou sa chranime a chalan si dava dost velky pozor.bola som asi 2 tyzdne minuly mesiac dost chora a brala som velmi silne antibiotika je mozne ze by mi to mohlo narusit cyklus??s priatelom sme spolu dlho poznam ho a velmi sa lubime nepochybujem o tom ze by sa omna dokazal postarat,ze by somnou zostal.mne by to nejak extremne nevadilo keby som bola v tom lebo dieta by som mala az nejakeho pol roka po 18tke....lenzeee...bojim sa toho co by mi povedali rodicia.neviem si predstavit ako by reagovali.ci by som im to mala povedat co najskor alebo pockat kym to sama rozdycham.o par dni si spravim tehotensky test...ale co potom??

J111

Nakoniec som zistil, ze som primitiv:DDD To pisanie sam so sebou ma nieco do seba:D
Ty si sa aspon ospravedlnil, ale ja to nikdy:D

J111

Povedat jej, ze je pizza je trochu prehnane. Co to vlastne znamena, ze co akoze nevie??? Ty si len obycajny primitiv, ak takto nadavas, aj ja obcas takto nadavam:DDDDDD

J111

Moja sestra bola v 17. tehotna a co na tom, odrodila a pod.:DDD Ak si pichala, tak mozes byt tehotna, co je na tom nemnormalne?

jankaaaaaaaaa

anika: teba ludia v zivote velmi malo chvalia ze? trpis komplexami . mozno by si to mala riesit u odbornika. mozno by sa ti ulavilo

Annika1987

janka, ty si sprosta ako tago, ked napise, ze kvoli chorobe stratila moznost otehotniet, tak ako jej mozes napisat taku hnusnu vec, ze je este mlada a mozno sa jej este podari otehotniet... rozmyslas?? niektore baby ste tu fakt slepice, no comment

jankaaaaaaaaa

baria: si natolko sebecka, zeby si chcela priviest dieta uz ako nastrocna a nezabezpecna a potom byt tak vazne chora ako si teraz a starat sa o dieta? mne sa to teda zda byt sebecke. navyse si mlada, tak nezufaj, dieta sa ti mozno este podari