aku knihu otcovi ?

mate59

xxxxxxx má pravdu, knihou mu asi radosť nespravíš,skús diár na budúci rok,pekné pero,niečo, čo by potreboval pre svoj druh podnikania,čo by mu ťa aj pri používaní tej veci pripomínalo.

xxxxxxxxxxxx

tak sa zda ze svojho otca ani nepoznas :) a ked pises ze nema cas bude mat vobec cas na tu knihu? skus sa poobzerat za niecim inym...trebars nejaku termosku na cesty :-/

mate59

román, nejakú prózu by som asi nekupoval,ale nejakú knihu k jeho hobby,ak má rád záhradu, niečo o záhrade,alebo knihu o zdraví pre mužov a pod.

blondula

ako tu uz bolo spomenute,zalezi na tom,co ma rad.jeden moj znamy dostal k 50tin narodeninam taku obrovsku rybarsku encyklopediu,lebo je vasnivy rybar...

xxxxxxxxxxxx

ten maverik je nejaky drsnejsi roman pre muzov :-) autenticky pribeh slovenskeho vysadkara. Predtym som vsadila na humor boris filan

knihakniha

on praveze teraz necita je na cestach a nema cas si knihu zaobstarat ale ked bol mlady cital vela a knihy miloval ale vtedy cital taku klasiku ako Cenkove deti, Mamka Postkova a pod. neviem co by ho mohlo zaujat urcite si precita rad hocico ale zas nie knihu pre mladez a ja sa v knihach nevyznam neviem co by bolo vhodne

xxxxxxxxxxxx

no ty poznas svojho tatina ze co ma rad... ja som svojmu objednala maverick a ci sa mu bude pacit netusim :-)