penis ako hracka

Príspevok v téme: penis ako hracka
masajka

no neviem ako zacat. mam priatela, ktory sa vkuse hra s penisom, teda kym je v domacom prostredi. vzdy ked sa na neho pozrem, vzdy ho ma v ruke a hrajka sa s nim. hra sa s nim, ci sa s nim rozpravam, ci sedi za pc, ci kuka tv, proste v kuse :-). a moja otazka? Chlapi! Robite to vsetci? A baby, mate nejake skusenosti s tymto?

masajka

ale on sa nehra na verejnosti, iba v mojej pritomnosti, ked mu je dobre :-). a to neni ze by si ho honil, no obcas ho ma aj postaveny, ale povecsinou si ho len tak obchytkava, pokyvkava s nim, krabka okolo neho a tak.to by som dala ruku do ohna, ze on nebude na verejnosti nic zle robit, on je slusny chlapec :-).

:)

masajka ja ti môzem s čistym svedomim povedat, ze to absolutne nie je normalne. Mal by zajst za psychologom alebo sexuologom.
Keby to bolo bezne alebo normalne, tak nedavas takuto otazku do fora. sama vies alebo tušis, ze to nie je normalne

:)

akoze poškrabat sa pripadne na penise je normalne, proti tomu nič..aj masturbacia je normalna, ale nejake neustale hranie sa s penisom je trocha chore.
chudak, mal by si najst ine hobby alebo spôsob ventilacie

orešanka

Neviem, či je to to isté ale aj môj manžel sa rád škrabká. Nierobí to tak často ako tvoj priateľ. Ja si myslím, že to robí len keď je uvolnený. Nemá to nič spoločné s úchylkou ani so vzrušením (to vzrušenie je možno len dôsledok dráždenia), robí to len keď zo seba "zhodí" celodenné starosti a konečne vypne. Neviem ako vy baby ale moja obdoba tohto správania je, vymasírovanie pŕs keď si dám po celom dni dolu podprsenku. Tiež by sa mohlo niekomu zdať, že sa ukájam. Myslím, že tvoj priateľ to robí viac menej automaticky lebo je už doma, uvoľnuje a ukľudňuje ho to. Jedine by mi vadilo keby sa namiesto na mňa, pri rozhovore díval na penis.

brunuska

Kalka :-))) ludia su rozni. no pre zenu je to vzdy neprijemni zazitok. ja sa vtedy zacnem rehotat-ale fakt z chuti :-) a prejde ho aj chut! zabera to-naucila som sa to po skusenosti. ich skor vzrusuje nas udiv,prekvapenie,strach...ale to je sex.uchylka.
myslim,ze pokial to nerobi na verejnosti tak ho masajka len riadne vzrusuje :-)

marietta

poviem ti takto, je mu to príjemné. Aj ja sa rada dotýkam sama seba, a svojích pŕs, hocikedy, ale iba keď som doma. A on to robí so svojím ´fešákom´. Aj ja som mala partnera ktorý si ho často chytal a hral sa s ním, nebolo to nejaké extrémne, skor by som povedala že mu je to len príjemné. No horšie by bolo keby sa to stávalo na verejnosti .

masajka

ale on sa nehra na verejnosti, iba v mojej pritomnosti, ked mu je dobre :-). a to neni ze by si ho honil, no obcas ho ma aj postaveny, ale povecsinou si ho len tak obchytkava, pokyvkava s nim, krabka okolo neho a tak.to by som dala ruku do ohna, ze on nebude na verejnosti nic zle robit, on je slusny chlapec :-).

Kalka

no myslim, ze to nie asi az take normalne. Veru sa ho to opytaj preco to robi, ked mu to robi dobre, tak nech sa kroti :). Mne sa raz stala taka neprijemna vec, ze na to asi nezabudnem. Raz som isla v elektricke a nastupil jeden chlap, ktorý sadol vedľa do ulicky na sedanu a stale som citila, ze na mna cumi, tak som sa pozrela co robi a on sa s nim hral predo mnou uchyl!!!!!! A vobec to nebolo prijemne. Videl babu a pokracoval, robil si dobre... Fuuuujha, potom ked vystupil, schoval si ho a vystupoval s rozopnutym zipsom. Tak nech si priatel nezvyka, lebo mozno sa tazko odvyka, nech sa nad tym zamysli.