Neuvarená ryža

Julia235

Nie som si istá,či je to správne ale každopádne ryža sa dá naklíčiť ale chuťovo to nie je žiadna výhra,ale rozumiem,že to nerobíš kvôli uspokojeniu tvojich chutí ale zdraviu čo je super.A síce som zástancom konzumovania živej surovej stravy ryžu by som si radšej uvarila či už kvôli lepšej chuti alebo tomu,že aspoň ja som nenašla dôveryhodný zdroj kde by sa hovorilo o tom, že v surovom stave je ryža len zdraviu prospešná a neobsahuje nič čo by nám mohlo istým spôsobom škodiť.Snáď som aspoň niečim pomohla a ak niečo ohľadom toho nájdete rada sa dozviem nové informácie :-)

Iveta Michael

:)) no tak to som ešte zatiaľ nepočula...ale neuvarená ryža by mi istotne vôbec nechutila a bolo by to naozaj trochu tvrdé sústo:)

xxxyyyzzz

no, teda dobra skrumaz, napisem to radsej este raz...

Ak chces robit experimenty, prosim, ale to by si sa potom mohol zaregistrovat do nejakeho vyskumaku ako "pokusny krali", aby bol z toho aj nejaky osoh a v pripade nezdaru nejake to odskodne :)

Teraz ale seriozne. Ak by to malo naozaj nejaky vyznam, urcite by sa tym uz niekto (pri dnesnej komercializacii) zaoberal. Kedze nie su verejne zname taketo studie, urcite ti to nikto neodporuci, najma ak mas sam take info, ze tam mozu byt aj nejake skodliviny. A jest skodliviny kvoli vitaminom sa mi pri dnesnej rozmanitosti stravy naozaj nezda byt rozumne. A ak by ti nestacil pestry vyber stravy, mozes nejake tie vitaminy doplnit multivitaminovymi preparatmi, ktorych je tiez dost.

xxxyyyzzz

Ak chces robit experimenty, prosim, ale to by si sa potom mohol zaregistrovat do nejakeho vyskumaku ako "pokusny krali", aby bol z toho aj nejaky osoh a v pripade nezdaru nejake Ak chces robit experimenty, prosim, ale to by si sa potom mohol zaregistrovat do nejakeho vyskumaku ako "pokusny krali", aby bol z toho aj nejaky osoh a v pripade nezdaru nejake to odskodne :)
Teraz ale seriozne. Ak by to malo naozaj nejaky vyznam, urcite by sa tym uz niekto (pri dnesnej komercializacii) zaoberal. Kedze nie su verejne zname taketo studie, urcite ti to nikto neodporuci, najma ak mas sam take info, ze tam mozu byt aj nejake skodliviny. A jest skodliviny kvoli vitaminom sa mi pri dnesnej rozmanitosti stravy naozaj nezda byt rozumne. A ak by ti nestacil pestry vyber stravy, mozes nejake tie vitaminy doplnit multivitaminovymi preparatmi, ktorych je tiez dost.to odskodne :)
Teraz ale seriozne. Ak by to malo naozaj nejaky vyznam, urcite by sa tym uz niekto (pri dnesnej komercializacii) zaoberal. Kedze nie su verejne zname taketo studie, urcite ti to nikto neodporuci, najma ak mas sam take info, ze tam mozu byt aj nejake skodliviny. A jest skodliviny kvoli vitaminom sa mi pri dnesnej rozmanitosti stravy naozaj nezda byt rozumne. A ak by ti nestacil pestry vyber stravy, mozes nejake tie vitaminy doplnit multivitaminovymi preparatmi, ktorych je tiez dost.

pozri-

TAFKO tam pise BUKOVSKY ze mozes ju varit normlane 45min.a obsahuje latky prospesne zdraviu...nic sa v nej VARENIM NENICI...