Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

lucinda24

Ja mam s Lindynette20 len dobre skusenosti, brala som ju pred 2 rokmi asi rok vkuse, potom som rok mala prestavku a teraz ju mam znova asi tyzden, predtym som nepribrala vobec nic, dokonca som schudla, skor sa mi zda ze som pribrala ked som ju nemala, tak uvidim ako na mna bude ucinkovat teraz, ale za ten tyzden ziadne problemy :) mne sedi ... ale kazda sme ina a inak na nas posobi, ja len chvalim :)

kika86

NAJELLY, ja som brala pred Lindynette Nuvaring a dost som pribrala. Dnes som bola u dr. a predpisala mi prave Lind., aby isla vaha dole, tak fakt netusim kde je teda pravda, ked tvoj lekar tvrdi, ze sa od toho pribera:...... Ja to zacnem brat od buduceho tyzdna, takze uvidime.

aluska1

bajla ano robi to problemy, pretoze sa to tak nema robit, pretoze zblbnes tvoje telo..pauza ma zmysel na viac mesiaov, najlepsie aj pol roka..vtedy to ma vyznam..ale na 1-2 mesiace to je nic..to akurat pokazis cyklus a hormonalnu hladinu
antikoncepcia nie je sranda a nesmie sa brat ako lentilky kedy sa ti zachce

bajla

ahojte, chcela by som poradit... vysadila som asi pred troma tyzdnami tuto antikoncepciu a neuzivala som ziadnu inu. no pri prvej menstruacii by som sa k nej ale zase chcela vratit. chcem sa spytat, ci mi to nesposobi nejake problemy, pretoze som sa dopocula, ze pauza pri vysadeni a dalsom pouzivani antikoncepcie by mala byt dlhsia ako 1 mesiac... dakujem

mym

Caute ..
chcela by som sa spytat, ze po akom dlhom case uzivania tabletiek lindynete 20 mozem spat s frajerom bez toho aby som otehotnela ?