kompliment,alebo urazka?

atm

ad pozri-
kazdy chlap vie presne ako to myslel, pretoze kazdy chlap v tomto smere "mysli" viacmenej rovnako. proste na milion percent to nie je myslene ako urazka, len je to take az prilis uprimne vyjadrenie toho "myslenia", teda ze ju povazuje za sexy a pritazlivu a ze ma o nu zaujem. zenam takato forma vyjadrenia pride ako nieco na zamyslenie, pretoze myslia odlisne nez muzi. netreba za tym hladat nic mysteriozne:)

pozri-

...ja by som to brala podla toho ako osobne poznam toho dotycneho cloveka a nie podla toho kto mi co povie na fore/bez urazky/ale ty ludia toho cloveka nepoznaju-ako mozu vediet ako to myslel?
taketo veci sa nedaju riesit na fore...

lilliiiiiiii

kompliment,jednoznacne:P chlapi su zvieratka,ineho druhu ako sme my zeny:) Netreba ich chapat, tak isto ako oni nepochopia nikdy nas:)..on ta nechcel urazit,si proste super kost a tym to konci:P

jahodka123

Kompliment povedaný tak, ako je. Bez servítky. Niektoré puritánky to samozrejme môžu brať ako urážku...

hviezda01

...tak mne to zalichotilo,ale urcote by mi to bolo prijemnejsie,keby mi to povedal niekto sympatickejsi..:-)))..a mozno aj mladsi..:-)

lentilkaaa

pokial si vydata a nemas zaujem a bude sa to opakovat tak mu to daj najavo ze to nepovazujes za kompliment a ze ti je neprijemne aby ti to hovoril...ale ja som tiez taka krava ked mi je niekto sympaticky tak to beriem ako kompliment a ked nie tak to beriem ako urazku...:)

User_37597

logicky:
ked je chlap pekny a povie ti nieco take tak automaticky to beres ako kompliment a ked je chlap skaredy tak to beres ako urazku a snazis sa to skor prepocut alebo zabudnut ze nieco take povedal.
neraz som mala taky "kompliment" a brala som ho tak ako to mne vyhovovalo.

hviezda01

slobodna-preboha,len to nieeeeee..:-)...ad jedna,som vydata,ad dva,je to stary chuj...ktory je viac slizky,ako pritazlivy...:-))))))...len som chcela pocut vas nazor...:-)