Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

baculka

musím teda skúsiť ten cibulový cottage :)

Dnes raňajky 250g jahôd

Desiata 1 veľká banán

Obed : tuniak vo vl. šťave +1lyžica ľanového oleja + jarná cibuľka+ zaváraná cvikla asi 150g, a polka ľad.šalátu :)

Helus

Ahojte baby ja uz som doma zo zahradky,pokopala som,posadila som,a asi 1 1/2 litra vody som vypila,ostatnym som poliala planty.takze pitny rezim funguje,a bola tu otazka na cibulovy Cottage,ten je dobry mne chuti.Zajtra ranajky sojovy rohlik+syr+ ladovy salat,desiata jablko,obed zajtra panfas+ parena zelenina,a dalej este neviem.musim popozerat nejake recepty na inspiraciu,na varenie.

Valika146

sloniatko:D
ak cvičíš tak 50 brušaky :)

baculka fajne to je vyskušaj :)
tak kočky ja dneska raňajky aktívia 2X a obed asi zeleninová polievka
zatiaľ iba to ...viem že je to málo ale moc nemám chuť do jedla :)

sloniatko

ahojte.baculka neboj nejedla si nic tak zle :)
maoam no lenze ten prispevok som davala pred vianocamm a pocas nich som dost pribrala na 68,9kg takze teraz mam cca 65kg.
ahoj linq a dakujem :) no a ja brusaky cvicim tak ze sa dotahujem teda lahnem si pokrcim nohy a potom sa dotahujem dolava doprava na stred.tak som sa naucila z dvd cvicenia a potom este tak ze si lahnes a hlavu len nadvihnes a trochu dotahujes taske to pochopit :) :)
valika na veceru kludne masko a zeleninka prosre buelkovinku :)
helus no teda si si pochutnala :) nic si z toho nerob i to treba :)
baby a ja cakam na vas trest takze v piatok 2ks chipsov teda nie 2baliky ale len dvamale lupienky ale vecer no a v sobitu zase 3-4lupienky chipsov a 1biela sunkova bageta s daaakm dresingom+4ks hroznoveho cukru vitamin c viete tie take cukriky z lekarne :) no a pytam si trest i za dnesok lebo si idem dat na obed majonezak+rezen z kare a asi i zmrzku no pozvala ma mama ale viete co?vsmla som si ze som vikend menej pokazila ked viem ze ma caka trest :) teda dnesok ale nechcem mMu urazit :) peknu nedelu a cakam tresty :) :) drzte sa mi kocky zlate :) pa.

Helus

ahojte baby baculka vidim,ze aj ty dost casto makas na zahradke.Ja teraz pijem kavu+ zeleny caj,dam si vlakninu,a zoberiem jablka+ par orechov do zahradky,idem sadit a okopavat.osadenstvo este ma navarene z piatku,a ja si dam tuniaka+ s dusenou cuketou,a olovrant skusim Activiu,mam este doma,pokusam osud,aspon sa presvedcim,ci naozaj mi to nesedi,Danka by ma zresila hned,ja viem.A vecera bude karelab+ vajcova omeleta,mam na nu chut.Inac zistujem ze ta kava bez mlieka neni az taka zla.Zajtra sa odvazim,dnes nie,po hodovani sa nechcem stresovat,ale 70 je raz za zivot,a to ochutnala zo vsetkeho,a vobec nemam vycitky.Dokonca torta je u nas v chladnicke,to je pre priatela je jej dost,ale idem tvrdo na to,vsetci ma na oslave pochvalili,ze dobre vyzeram,lepsie jak za mlada,a to ma nevideli asi 10 rokov,tak mi do todalo sebevedomia,a idem na jesen do Ostravy k nim,tak sa chcem predviest,este lepsie,to je moj ciel,a idem za nim.Zbohom sladkosti,a vselijake hovadinky,jedine som si dovolila gumove medvediky,kvoli zelatine.Baby prajem vam peeknu nedelu.

baculka

Valika146 nie ešte som ho nemala, aký je ? :D ja milujem cottage cheese, jem ho takmer denne :D

Ahoj Helus, no krása :) ten šalát by som si aj ja dala, mňam ...a uži si záhradku, ja som bola včera ešte paradajky dosadiť, astry a hrach :)

Inak včera som mala na večeru vyprážaného pangasiusa a malú misku varených zemiakov + v miešané vajíčka a ľad. šalát .... po dllllllllllllhej dobe som jedla niečo vyprážané, no nesadlo mi to, doteraz mi to leží v žalúdku a to som potom este vyše 2 hodiny rylovala a kopala záhradu takže tak

Dnes ráno 7:00 250g jahôd :) krásny deň :)

Helus

Ahojte babulky poslusne hlasim svoj navrat domov.Mam sa super,jedla som aj rezen+ majonezovy salat+ ryzu so zeleninou+ kyslu uhorku k tomu.A cuduj sa svete nic mi neni,aj kusok kolaca som si dala,na ochutnavku.Doobeda bolo ovocie a obed bola zeleninova polievka,a oslava zacala o 16 tej.Majonezak som nejedla ani nepametam,ale mala som na neho chut,a viete baby bolo nas 22 a vsetci ladovali,tak som chytila aj ja chut.Mcele doobedie sme so sestrou varili,a chystali,takze pohybu bolo,a po zranici zase som bola hlavna umyvacka,a utieracka.Inac sestra to riadila,a ja som bola jej prava ruka.Mala som s toho obavu,ale zbytocne je mi super,ziadne problemy som zaludkom.Ale prestala som pit kavu+ mlieko,a zabera to na mna,aj ked mi tak nechuti,ale to je o zvyku.
Inac vitam nove clenky medzi nami.
Zajtra idem makat do zahradky,mam z dediny planty karelabu,paradajok,salatu,tak pohyb bude.Baby prajem vam peknu nedelu.

evcca

pri brusakoch, ak ich uz cvicite, tak je potrebne, aby ste mali neustaly tlak plosiek noh do podlozky, o ktoru si nohy opierate. lebo ak nie, tak necvicite vobec brusne svaly, ale vsetko tahate cez sval iliopsoas, to je sval na prednej strane v oblasti triesel.

Valika146

baculka
no dneska si dám na večeru
cottage chesse a zeleninka :)
chutnala si nove? horčica a cibula?
mne to moc chutí :)