Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Annika1987

Maoamka, ja som mala včera úspešný lov :D. Ulovila som dva krásne veľké grepy, jeden dnes ráno už padol za obeť, druhý to čaká zajtra :)). A ešte dve hlavy ľadového šalátu, jeden som načala včera na večeru, dnes ho pred tréningom dorazím. Dúfam, že aj tebe sa podarí zohnať dnes :). A áno, aj dnes som v oranžovom a navoňaná pomarančovou vôňou :D. Hrám sa na pomaranč. Aké sú tvoje najposlednejšie úspechy v cm alebo kg? :)

Linguistics

Ahojte, nebola som tu chvilku, mala som taky isty vnutorny boj ako danka - ze sa uz so sebou zmierim, ked som pribrala, budem pribrata. Neviem sa donutit rano cvicit, a to potom poobede uz 'nestiham', nechala som sa zlakat hranolkami, zmrzlinkou.. Totiz ten moj drahy priatel je strasne spokojny so mnou tak ako som, a nechce, aby som opat schudla. Tak ma stale laka a provokuje s jedlom, hnusak :D Tak som bola take dni na pochybach, ale potom som dnes lezala v posteli a vsimla som si, ze panabeka, ja mam aj bedrove kosti! Trosku sa mi uz rysuju! A aj klucne kosti! Takze zacinam byt na seba tvrdsia, hlavne co sa tyka cvicenia, potom sa nebudem musiet trapit kopcekom zmrzliny. Ale tak povazim a pomeriam sa s vami toho 30.4 a uvidim, ci neodpadnem :D
lilekk - rano 10 hodin a ty uz mas po vazeni, po cviceni, wow! Ja som sa len do 9v posteli valala :(
Helus - strasne zavidim (v dobrom) vlastnu zeleninku, ja si tu kupujem tiez ale.. vacsinou to nema ani chut, hlavne ked si kupim mrazenu zeleninu, to je ten najvacsi hriech ;) Ja sa musim uspokojit s mojimi bylinkami :D
Pekny den vam!!

Maoam

ahojte babule, prisla som vas kratko pozdravit a kuknut, ako sa mi mate

Sloniatenko: gratulujem k ubytku na vahe :D
Danka: vyborne, toto je asi to najlepsie, co mozes urobit, telo si to vyreguluje postupne potom samo :D

Annika: ahoj moja, ako sa dnes mas? stale v oranzovom? :D, dnes idem na grepy :D, rano som si odstavovala, mnaaaaaaam

Lilekk: nevadi, ze si neschudla, ale urcite sa riad skor centimetrami a mierami, ako kg na vahe, lebo ak pravidelne cvicis, mozes dokonca vazit viac, ale v mierach a opticky je to nieco uplne ine!

Kiki: ahoj, super, ze si sa nam ozvala, mozno si najdes castejsie cas nas navstivit

Baculka: aj tebe prajem, nech sa ti dari
Helus: je mi luto, ze sa tak trapis s travenim momentalne :-/

baby, kam nam zmizla Marijam, co je s nou? :-////

Annika1987

Dani, ahoj :) ako a koľko sa ti podarilo schudnúť? Dlho som tu nebola, tak už ani neviem :). Som rada, že si teraz spokojná. Myslím, že keď prestaneš sledovať hmotnosť a miery, tak zrazu len zistíš, že to stále ide dole :)).

dana660xz

caus bus nbabule moje ! ja som dospela do stavu, ked som sa sama so sebou zmierila. som spokojna so sebou. ked zide nejake to kilo dole, budem spokojna, ale ked nie, tak nebudem upadat do depresie. pokracujem v strazeni jedenia, cviceni a hotovo. na vahe som stal anaposledy 1.4. nepredpokladam, ze by som mala nejake to deko zhodit, ale ak by predsa len, potesim sa. ved pekna som aj tak a ze mam nejate to kilo navyse? no bohuzial nemoze byt kazda modelka :D
sloniatenko drzim palec, tiez si asi urobim nieco na jogurte, lebo mam doma otvoreny asi 4 dni, musim ho zlikvidovat.
lilekk to je super! a vies preco si na vahe neschudla? lebo si premenila tuky na svly! to ti garantujem! a aj ta meraju centimetrom? lebo na centimetre je to lepsie pocitat najma ked cvicis tolko. moja kolegyn-trenerka, je tak isto vysoka ako ja a je o 4 kila tazsia , ale je uplne chuda, ako palicka, a to preto, lebo ma svaly, takze nie je vsetko o vahe o tom cisle ale aj o centimetroch a pocite spevnenosti . blahozelam ti! inak ty si z BA?

lilekk

Ahojte kocky :)

no ja uz mam dnes po cviceni, aj po vazeni :) neschudla som ale ani nepribrala :D ale tak nevadiii pokracujem dalej a vzdavat sa isto nebudem aspon o dovod viac na sebe zamakt :) dalsie vazenie buduci tyzden a to uz ocakavam kilo dole :D

sloniateko - vidiiis ja som ti to vravela! :)) uvidis ze to pojde rychlejsiee ;)) a tvoj dnesny obedik mnamka hned by som si dala

danka - co si bola cvicit rano? ja som mala hodinu spinningu :)) inak dobre je to takto rano sa nakopnut lepsie nam budes spalovat! :) napis potom co si papkala :)

ja dnes:

R: zeleny caj, nizkotucny jogurt (malinko som sa ponahlala cvicit)
Ol: 3 fibre
O: sosovicova polievka, salat s prosutom
Ol: biela activia, vlaknina a hrozno mam prichystane
V: bude polka cottage aaa troska sunky a zeleninka

kupila som si v naturhouse taky extrakt z articockou mi dietologicka dala ze nech mi to spaluje tuky, tak 2 denne to budem pit! nech tie tuky uvidia ze to myslim vazne, nekompromisne :D

drzte sa mi!

sloniatenko

ahoj danka snad sak tej 5tke dostanem :) no ja mam na obed kuracie prsia nalozene v jogurte a vcesnaku s korenim a uparene k tomu zeleninku a vecera neviem mozno spenatik :)

dana660xz

ahojte kocky moje!
vcera som olovrantovo-vecerala zapekanau mozzarelu s rajcinou vo svojej zapekacej super miske od helus :) potom polovicku kinder bueno, lyzicku malu nutely a pri vareni asi za naberacku rajcinovej polievky- nevydarila sa :/ zly pretlak som mala, nejaka je kysla.
dnes rano som isla cvicit a stretli sme sa s heluskou ! :)vyzera opat skvele o siestej rano usmev na tvari od ucha-k uchu, hned som mala lepsiu naladu!helus je take slniecko, siri okolo sebavela pozitivnej energie- na kilometre daleko!
teraz som dojedla ovsene vlocky so sojovym mliekom a medom. mam tu este jogurt. neviem co budem obedovat, lebo polievka sa mi nepodarila. mozno si pojdem kupit do terna mozzarelu a tak... a mam chut na nieco stiplave, tak nieco take si vymyslim na veceru.
kikki ahoj moja, ked budes mat cas, napis viac ako sa vodi!
lileek joj tesim sa na tvoj vysledok dnesny, neboj nejake to deko -kilo pojde dole, uvidis, ze hej!
sloniatenko, jeeeej, pocuj, za cvilku budes mat 64 ! a potom 63 a potom dokonca tvoja vaha bude zacinat cislom 5!!! dobre, nie? ide ti to, super-super!
a co budete dneska mat na papanie?
prajem krasny a uspesny den!

sloniatenko

caute kocky :) lileek drzim palce inak ja som vcera rano mala 65,4 a dnes 65,1kg.
danka ja urcite nejdem neviem voobecbehat :)
helus mas dobre domace zeleninky :)
kiki ahoj.
ja vcera ok na olovrant b.jogurt+1kiwi a vecera mozzarela a dve rajcinky a potom kalerab.dnes mam na obed kuracie prsia v jogurte s korenim uparene :)

lilekk

caute kocky, no ja som sa predchvilu dogulala z cvicenia hodinu som mala spinningu :)

este som mala veceru: omeleta 2 vajcia, 2 ks sunky, a zeleninka

sloniatenko - zajtra mam vazenie o 9:20, takze poobede napisem :) rano idem este cvicit pred tym aj ked to uz asi neovplyvnim co :D ale mam pocit ze tento tyzden neslo nic dole :((( uvidime

danka - tesim sa ze si mala pekny vyleticek :))

domi - myslim ze nemas z coho chudnut :D asi len cvic na spevnenie sak musis byt strasne chuda na tu vysku/vahu :)

Helus - nahodou bambino je mnam :D este ti je zle? :(( inak skus pit fatru mne to pomaha ;)

myslite na mna zajtra nech je aspon 5 dekov dole! bruuu nocku :)