Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lilekk

Ahojte kocky :) ako vikendikujete? :)

ja klasicky prehreskami ale mam pred MS takze mam take chute ze miesam vsetko so vsetakym :(( utorok mam vazenie tak som zvedava ci som nieco nabrala lebo neschudla som isto nic... :( neznasam tieto stavy pred MS :|

sloniatenko - no ved 5 kg je pekne ze je dole hlavne to nevzdavaj a pokracuj o dalsieho polroka bude dalsich 5 kg dole a to uz spolu bude 10 ;) :D

helus - aspon si si spravila radost ;)

baby ja mam teraz ciel cez jun dat dole dalsie 3 kila nech uz som na 70..... uvidime :))

pekny vikendik este! :)

Maoam

Sloniatko, aha, ja som to chapala tak, ze si opät pribrala, tak potom prepac, nevedela som, ze mas dole 5kg natrvalo, bola som v tom, ze to slo hore, tak si to teda pisala.

sloniatko

ahojte helus davaju ich obcas do casopisu dieta.zatisl ich bolo 3ks davaju to len obcas napr pred letom a na zimu vzdy je tam jedalnicek na mesiac a aj par rad a rozpis jedal od ranajok az po veceru :)
maoam ja viem ze casto porusujem ale co uz mam dole 5kil a nevadi mize mi to trvalo pol roka :)

baculka

Ahojte baby :)

No takže piatok+sobota večer prehrešky + aj alkohol bol, takže žiadna sláva ...cez deň všetko super len tie večery, má mi prísť MS takže je to také divoké :) inak sa mám fajn

Helus no krása :) také chuťovky sem dávaš že mi až tečú slinky ked to čítam :)

Ja dnes raňajky 700ml zel.čaju + 0,5 l vody a potom ovsené vločky s jablkom + hrozienka a orechy ale iba trochu, "ťažká noc " :D

obed asi tuniak vo vl. šťave + paradajky + šal. uhorky, cvikla, olivy :)

Krásny dník :)

Maoam

caute baby, ja mam za sebou kvoli MS tyzden, kedy som pojedla kadeco a je mi z toho uz dost tazko a zle, takze normalne sa tesim na odlahcovaci tyzden :D

co sa vahy tyka, nezmenilo sa nic, ale pocitovo sa citim zle, bola to zataz pre traviaci trakt

Sloniatko: moja, ja mam pocit, ze ty to sama asi nezvladnes, neber to prosim v zlom, len som si tak uvedomila, ze uz skoro polroka sa snazis a zatial nic, rsp. len minimum dolu :-/, neuvazovala si o nejakej navsteve vyzivoveho poradcu, alebo trenera, alebo sa spojit s nejakou inou babou, ktora je v tom doma a trocha by ta 'potiahla'? lebo takto z toho asi nic nebude :-/

Helus

Dobre nedelne ranko babenka moje,ja prave pijem kavu a mam uvareny zeleny caj+ zazvorovy a ranajky budu ovsenna kasa+roztlaceny banan+ susene slivky.

Helus

Ahojte babulky,ako sa vam darilo?
Sloniatenko odkial mas ten program od Havlicka?jA SOM POZERALA novu Dietu a zatial este nemali v trafike,cez tyzden uz bude hadam.Ja na ranajky ovsenna kasa+ slivky+ skorica+ med,obed 3 platky mrkvoveho chlebika+ tuniakova domaca pomazanka,mala som desiatu+ obed dohromady,cestovala som,a olovrant 2 platky babovky,a vecera 1 banan+ jablko po ceste v autobuse,takze dnesny jedalnicek nic moc,ale inac sa nedalo.NO A zajtra idem do zahradky a potom domace prace,a co bidem jest ranajky ovsenna kasa,desiata- jablka,a obed netusim.Uvidim,kedy sa dostanem zo zahradky.

sloniatko

baby ja som to zmenila a namiesto anana su som si dala stavu z 2ks pomarancomandariniek neviem co to bolo vyzeralo to tak pol na pol :) :) lebo moj snanas bol uz akurat tak suci do kosa :) :)
inak baby ja ked pekne jem ze normalne tu chudnem a nemam dni ked si nieco dovolimtak mozno jem malo lebo napr ten kuskus som si odvazila a podla havlicka by som mala zjest tak 50g ale ja ho teda jedav am menej a potom napisem dlsie postrehy :)

sloniatko

ahojte kocky zlate tak ja som vcera pojedla vsetko sladke co nezjedlo mna.....no ratam ze moja vaha sa za posledne dni dala aj o 2kg hore potom co som pojedla ale nevadi..idem dalej ved ked budem takto pokracovat tak zachvilu skoncim tam kde som bola a to nechcem...inak mam doma 3ks mesacneho planu na chudnutie od doktora havlicka teda su to vlastne 3x1mesiac cize jedalnicky dokopy na 3mesiace tak sa idem inspirovat :) ja dnes rano musli neprazene nesladene 45g+2lyzicky medu+b.jogurt,teraz si dam kustik ananasu a potom obed a to kuskus+dusenekare so sampinonom a vajcom natvrdo robila som asi 3porcie na 1lyzici oliv.oleja :) pekny den kocky