Roaccutane

Príspevok v téme: Roaccutane
kreon987

Zdravím, od zajtra začnem užívať Roaccutane a v príbalovom letáku je to písané v ženských osobách a je to liek na ktorý sa týka aj hormónov. Chcel by som sa teda spýtať či sa mi telo nebude po užívaní začínať meniť na ženské alebo naopak či začnem viac zarastať. Tiež by som rád vedel či pri užívaní lieku môžem vykonávať fyzickú aktivitu, niekde som počul že by som nemal. Mimochodom mám 17 rokov a dennú dávku budem mať 30 mg tj ráno 20 mg a večer 10 mg. Za info predom ďakujem.

lala8

Čo na suchú pleť ? Ani enormne mastný krém nepomáha. Odlupuje sa pleť počas celej liečby, alebo len zo začiatku?
Natierali ste si tvar aj Aknemyciniom popri liečbe? Ď

- mira

Štúdie si nájdi, môžem ti odporučiť Čínsku štúdiu www.martinus.sk .
Bohužiaľ okolo seba vidím nekonečne veľa príkladov ako medicína pracuje proti zdravému životnému štýlu od odporúčania mäsa, mlieka a cukru cukrovkárom, cez ožarovanie, zamorovanie tela chémiou, a očkovanie malých detí, až po odhováranie konkrétnych pacientov od zdravej stravy.
Povedaly by som, že každý má voĺnú ruku v tom, aký životný štýl si vyberie, ale vtedy nemá právo pýtať od druhých, aby mu financovali jeho liečbu, keď mu ten jeho zvolený štýl zničí zdravie.
Bez ohľadu na to, ako kto žije si želám, aby dospel nakoniec cez všetky prekážky k šťastiu a zdraviu. Pretože akokoľvek ignorantov neschvaľujem, sú to nešťastní ľudia, ktorí volia ľahkú cestu len z dôvodu pohodlnosti a nedočkavosti.
Šťastný nový rok !

tpch

A mimochodom nemam vobec nic proti zdravej strave. Nestavaj medicinu na opacny pol ako je zdravy zivotny styl, to je zasadna chyba vo vasich postojoch.

tpch

mira, chcem od teba konkretne studie, kde bude uvedene, kolko pacientov uzivalo isotretinoin, kolko z nich dostalo rakovinu a DOKAZ, ze tato rakovina bola sposobena priamo isotretioinom, chcem presne cisla a dokazy na molekularnej urovni. Inac sa nemame o com bavit.
A este poznamka-isotretinoin sa dokonca pouziva AJ pri liecbe niektorych specialnych typov nadorov a s uspechom...

- mira

Tpch, lekárskym a farmaceutickým štúdiám už dávno neverím, pretože vidím, k čomu vedú. Riadim sa vlastnými skúsenosťami a vlastnými pozorovaniami. Tie neklamú.
Práve teraz pracujem s mladým dievčaťom, ktorému sa po prečisťujúcej strave vyjasnila pokožka, predtým plná vyrážok, potom plná jaziev po nich a teras snedá čistá a rozžiarená. Jej sebavedomie stúplo, a nie za cenu zatlačenia hnisu do vnúrorných orgánov. Teraz sa jej čistí pokožka vo vlasovej časti hlavy, už si neumýva vlasy každý deň, ale stačí po piatich dňoch, vlasy sa prestali lámať a štiepiť, prestali vypadávať. Už sa teší na hustú hrivu. Máme z toho obidve radosť a nepotrebujeme štúdie ani chemické barly za cenu zničeného zdravia v staršom veku.
Mimochodom, nedávno som bola so starou pani, ktorej po prečisťujúcej strave začali vyrastať vlasy v pôvodnej blond farbe, takže na končekoch ich má ešte šedivé a od hlavy prirodzený blond. Tá hranica medzi nimi je ostrá a jasne viditeľná.

RNG

Mira pomozem ti a zaroven informujem aj druhych, ze isotretinoin, kedze je casto pricinou IBS, Crtohnovej choraby a ulcirativnwej kolitidy criev, podstatne zvysuje pravdepodobnost aj rakovin criev
accutane.poweradvocates.com
A uz dost v tejto teme, prenecham ju mojim neunavnym kritizovatelov, podla slovenskeho prislovia"mudrejsi ustupi"
Aj tak ma toto forum, velmi nizku uroven a vyse 95% prispevkov su tu len klepy a klebety,takze tu zbytocne stracam cas.
A ak aj obcas tu niekto uvedie nieco od lekarov, samozrejme vzdy len tej skupiny, co sa otrocky drzia monopolnej klasickej mediciny.Kto ma chce najst a rady od alternativnych lekarov, co tu uvadzam, ma moze najst cez Google kedykolvek.