zaluuuuubena :D

Príspevok v téme: zaluuuuubena :D
zalubena

No ladynky tak som sa vam zalubila ako kon a do spoluziaka.Ja co som si povedala ze by som nikdy nechodila s chalanom z triedy - preto ak by sme sa nahodou rozisli aby to nebolo hlupe stretavat sa kazdy den.Ale stalo sa a ja som v tom az po usi Problem je,že ja som straaaaasne hanbliva a teda moznost ze by som mu to povedala sa zamieta.Ani sa s nim neviem dat do reci sama ze by som sa ho nieco opytala...A este si myslim ze sa mu paci jedna moja spoluziacka,pretoze vidim ako na nu pozera niekedy vrrrrr.... Poradte mi prosim vas ako ho zaujat?A ano mam 16 som pubertacka ale toto ma vazn trapi
PS: Niesom taka ze by som sa zalubovala kazdy tyzden do ineho ...priatela som mala len jedneho a chodili sme spolu 1rok a 5 mesiacov.Dakujem vam za rady ktore dufam budu skvele pekny dnik prajem

oggy

skus toto: hod sa na neho a tri sa mu o penis...
alebo prid do skoly uplne naha a masturbuj an katedre
jasne aleo toto uplne funguje: prihlas sa na hodine ze chces nieco povedat a strasne nahlas si grgni

aleob vyskoc z okna , cim vysie mate triedu tym lepsie.

no a po tychto prejavoch si ta urcite vsimne a zapamata

no pri tej poslednej ulohe si ta bude pamatat az do konca zivota a vzdy ked ta uvidi bude veddiet kto si :D

sjella

no, mucko.. ja som mala takuto situaciu ked som chodila na strednu.. Mala som tam spoluziaka, bolo evidentne ze sa mu pacim, najprv som ho neznasala, potom sa mi zacal pacit.. Nikto z nas dvoch nikdy nic nepovedal tomu druhemu a tak sme sa nikdy nedali dokopy.. ako sa veci mali sme si povedali az po maturite, ale to uz bolo ine.. od maturity som ho nevidela a strasne by som chcela.. No ale to co chcem povedat je, ze som straaaaasne lutovala, ze som mu to nikdy nedala jasnejsie najavo, pripadne ze by som mu to povedala.. Nuz, ale ta nasa situacia bola troska ako vidim ina, pretoze ty pises, ze sa mu asi paci tvoja spoluziacka.. Nuz, potom to enchaj tak, aby si sa zbytocne nestrapnila. CO vsak mozes urobit je, dat mu to nejak najavo a ked sa zacne chytat, mas otvorenu cestu a mozes zacat balit :) no a ako mu to dat najavo? Napriklad ocnym kontaktom, mozno castejsimi pokusmi byt v jeho blizkosti a tak... Jej a co ma este zaujalo bol ten tvoj predosly vztah, ktory trval 1,5 roka.. No wau.. ja ked som bola v tvojom veku, ani som poriadne nevedela co je to bozkavat sa..nie to este 1,5 rocny vztah.. :) Nuz, vekova hranica sa posuva a posuva coraz nizsie a nizsie..

zalubena

no on je skor ukecany,ale neviem ci by sa ma spytal ci s nim chcem chodit...ku kamaratom sa sprasva myslim si ze v pohode a ku mne je mily-ako ku kazdej spoluziacke.

marcelita

ako sa ten chlapec chová? Je skor ukecaný alebo tichý? Ako sa správa v spoločnosti svojich kamarátov a celkovo ako sa správa k tebe? Je záujem aj z jeho strany?