Citim sa divne

Príspevok v téme: Citim sa divne
royal86

Zdravim, rozhodol som sa ze napisem tuna cely svoj problem, s tym ze mi nejak pomozete.

Uz niekolko rokov sa citim nejak divne, rano ked za prebudim je mi akosi divne, bolest oci - taky akoby tlak za nimi, duni mi v hlave, je mi na zvracanie - niekedy. No nie vzdy je to tak, niekedy ked vstanem je mi cely den dobre - no nie tak ako byvalo, neviem ako to opisat, je mi tak divne.

Teraz k dalsiemu problemu: Ked som napr. s niekym a komunikujeme spolu, nedokazem proste komunikovat ako on, on proste keca, keca a ja nic len prikyvujem hlavou, a aj ked som medzi ludmi citim sa tak divne, nedokazem s niekym komunikovat. Ja proste neviem ako to mam opisat, ja som tu pisal aj o tej bolesti hlavy, no cely tento tyzden mi bolo tak na hov... proste sa mi nic nechcelo, citil som sa slaby, vo stvrtok ma cely den bolela hlava, prava strana - citil som taky hnusny tlak za pravym okom, potom bolest presla na lavu stranu, bolo mi na zvracanie, nic som nezjedolm len co som pomyslel na jedlo bolo mi strasne zle, natahovalo ma na zvracanie. Vecer okolo 19tej to preslo, no nemohol som vobec vecer zaspat lebo srdce mi islo vyskocit, tep som napocital okolo 100 v klude v posteli. Normalne rano mavam okolo 60 neviem ci je to ok. V piatok mi bolo cely den na hov... hlava nebolela no citil som sa uplne zle a cely den som cakal ze ma rozboli hlava, dnes je to trochu lepsie no neviem ci ok. Uz ani neviem jak sa mam citit ked je vsetko ok. Ono to uz trva totiz niekolko rokov, bol som aj u lekara no tvrdil ze je vsetko ok, mam problem so stitnou zlazou, bol som aj v Lubochni no povedali ze vsetko je samozrejme ok, co podla mna nieje, vecer niekedy nemozen zaspat, no ked zaspim, tak o daked polnoci sa prebudim, nemozem zaspat, potom zas za daku hodku zaspim a dookola. Ja uz neviem co mam robit, lekari tvrdia ze je vsetko ok, hmmm ? KEby mi aspon tak divne nebyvalo cele dni.

evicamm

je dosť pravdepodobne ze je to tou stitnou zlazou, ale moze to byt aj nieco neurologicke..Moj nazor.. aaa možno niesi v psychickej pohode tak z toho to prameni

buksa

My tu nie sme lekári, aby sme určovali diagnózu a ešte k tomu na diaľku. Ak nie si spokojný s vyšetreniami lekára, choď k inému. Vyzerá to na nejaký neurologický problém. Prajem pekný deň.

royal86

Vzdy ked sa rano prebudim a je mi akotak ok, tak cely den iba cakam kedy ma zacne bolet hlava a cely den je v p..., alebo vecer ked si idem lahnut premyslam ako mi bude ked sa rano prebudim a zas cely den bude na h... A keby jeden. Neviem ako mam opisat tie pocity ako mi byva cele dni na hovno. Skusim to nejak tuna opisat, no napisem to takto, proste ako keby mi dochadzali baterky abo co :D Neviem ci podla tohto co som tuna uviedol sa da diagnostikovat co mi je. Ono takto prezivam uz niekolko rokov a ak mam takto zit dokonca zivota tak ... Pracujem v opravovni el. spotrebicov, no uvazujem zmenit pracu, chcem ist niekde do zahranicia, no stale ma odradza to, ze ked tam pojdem a budem niekde robit v zavode abo kde, co potom ked ma zacne bolet hlava a budem musiet odist z prace, tuna mam vyhodu taku ze to mam 2 kilaky od domu. Neviem co mam robit.