Estetická operácia očných viečok

[zruseny22]

Nelinnka, ja som mala plat necelych 400 eur v cistom, staci ti?
Ale aj mladi sa sproste vyjadruju.. jeden 19 rocny chalan mal prac. uraz, stroj mu "urezal" 4 prsty.. operacia trvala dlho.. prsty sa mu nakonec neuchytili, ostali cierne.. a tie neuchytene prsty mu isli "dat dole", odstranit taki dvaja 30 rocni lekari, ktori sa na tom celu dobu zabavali!!! Reci, kam tie prsty pchal a pod. A este sa mu tam s tymi prstami "hrali", akoze mala som dost! A vtedy som sa rozhodla, ze idem prec. Alebo aj pri "bruchu"- komentare, ako sa mozu zeny tak vyzrat a ze im nie je vidiet ani "to dole"... strasne "zabavne" pre nich.. nemam slov..
Nelinka, idem off.
Drz sa. Hlavne uz zacni konat!!!

[zruseny22]

Nelinka, preto mi pride ta dr. Simonova Katka velmi fajn. Ona vzdy pride, pozdravi slusne, podebatuje sa, ale hlavne sa aj pri operacii- ked je lokalka- venuje hlavne pacientovi. Ci nemaju bolesti a pod. Poznam aj takych, ktori robia tuto operaciu, a ked sa zena stazuje, ze ju to boli a pod. tak jej na to dotycny na sale povie, ze ju nema co boliet.. nie aby teda pridal este injekciu do miesta na lepsie umrtvenie..
Dr. Simonova aj pozera ci obe viecka urobila rovnako, ako to celkovo vyzera, aky to ma celkovy dojem.. a nie ze tam pride nejaky kreten, rychlo- rychlo.. jedno viecko, druhe viecko.. a ani nepozre na porovnanie.. rychlo dole rukavice, plast, zobere si kluce, mobil svoj a dovi dopo..alebo sa stava aj to, ze niekto pracu zacne, ale zasivanie nechaju uz na inych, ktori akoze asistovali pri operacii..alebo absolventov..

nelinka

cry, aj ja som to už zabalila. Myslím, že pozícia sestry, aj keď vzdelanej a erudovanej, bude u nás ešte dlho len kdesi na úrovni triedičov kartónov. Nechcem samozrejme nikoho uraziť, ale tá práca nie je ohodnotená finančne a ani spoločenským rešpektom. U nás si stále všetci myslia, že úloha sestry je len spávať v službe s doktorom. Keď som dávala výpoveď v nemocnici, mala som plat niečo málo vyšší od upratovačky. Ešte raz zdôrazňuje, že nechcem nikoho dehonestovať, ale hádam by sa kompetetní mali nadtým zamyslieť.

mellisa

cry- tak vieš využívajú to, že je pacient v narkóze. Inak tiež som už veľakrát počula, že vraj chirurgovia sú z lekárov najväčšie prasce vo vyjadrovaní, najmä tí starší.

nelinka

cry, teraz sme už celkom "doma". Presne viem, o čom píšeš. Zažívala som to isté a myslím,(odkaz pre melisu), že žiadna z nás sa nemusí báť, keď napíše takúto pravdu. Nikto ju nemôže identifikovať, pretože všade je to to isté:-(
Našťastie, sú aj lekári, ktorí sa nepomýlili vo voľbe povolania, keď sa hlásili na medicínu. Ľudia, ktorí nevidia do zdravotníckeho zákulisia, si myslia, že každý lekár je neomylný pánboh. Preto som opatrná a dlho zvažujem, do akých rúk sa zverím. A medzitým mi viečka stále viac a viac padajú:-(((((

[zruseny22]

Nelinka, ale ved ty vies sama.. ze vacsina pride na operacku tak- ze vsetko rychlo a rychlo, len aby si mohol lekar znova vylozit nohy na stol.. oni aj vzdy meskaju na operacie, lebo este behaju po nemocnici vybavit si hento, tamto, ono.. alebo si este kavickuju a pod.

nelinka

delphia,
ďakujem za reakciu, ale stojím si za svojim názorom. Chirurg môže mať absolvovaných aj tisíc výkonov, po ktorých sa už pohybuje rutinne, ale jeho práca nemusí byť perfektná. Obzvlášť, ak ide o plastické záležitosti na tvári. Pokiaľ je cholerik, alebo má tremor (tras prstov), nesprávne estetické cítenie, zlý odhad, alebo mnoho iných príčin, môže to spôsobiť, že výsledok jeho úsilia sa vyhne nášmu očakávaniu. Môžeš mi veriť, veď si určite čítala aj veľa negatívnych ohlasov. Ja viem o chirurgoch, ktorým pacienti bezhranične verili, ale ja by som im nedala zaštopkať ani ponožku. Preto som chcela poznať názory ľudí, ktorí mali možnosť vidieť výsledky konkrétnych lekárov. ďakujem ti za tip na Dr. Magda. Robil ti blefaroplastiku?

[zruseny22]

Nelinka, nie je za co.
Z nej som mala vzdy dobry pocit. Ked som si rano precitala, na ktorej operacke budem a hlavne s ktorymi lekarmi, jej meno ma vzdy potesilo:)
Neznasala som pocas operacie tie debilne reci niektorych lekarov- teraz myslim ine zakroky, a ked bol clovek v cel.anesteze. Bola som alergicka hlavne na tie posmesky- ked sa robilo napr. zmensovanie prs, alebo "brucho", alebo liposukcia.. ale posmesky som zazila aj na inych operackach, nie iba pri plastikach.. Ludia by boli az prekvapeni o com sa ti lekari pri operacii rozpravaju, co riesia a pod. Neznasala som to.. tiez tam robi viecka jedna mladsia dr., ale to je taka koza.. arogantna, neprijemna.. namyslena..