Ako skombinovať kozmetiku a lieky na akné?

Príspevok v téme: Ako skombinovať kozmetiku a lieky na akné?
henna123

Ahoj, mám strednú formu akné /hlavne na lícach/ a potrebovala by som poradiť, ako mám skombinovať Biodermu krém na pleť vysušenú po dermatologickej liečbe, AKnecolor a Duac gel. Kedže Duac gel sa musí dávať večer na vyčistenú pleť, krém musím používať ráno a to mi dosť nevyhovuje, pretože sa poňom strašne lesknem a navyše neviem či si na krém môžem dať Aknecolor/len na problémové miesta/ , zabudla som sa na tieto veci popýtať kožnej, ale používania krému sa nechcem vzdať, liečba akne strašne vysušuje pleť a ja si ju nechcem zničiť. Poradí mi niekto? Vopred ďakujem:)

henna123

ahoj, ďalšia otázka :) Kožná mi tentoraz predpísala kombinácia Duacu a Skinorenu, a tiež mám používať Biodermu Hydra.... vraj ráno si mám dať Hydra na celú tvár a potom Skinoren na problematické miesta, večer tiež Hydra a potom Duac na problematické miesta. Len sa mi to niako nezdá, neruší na vrstva hydratačného krému účinok liekov? Pýtala som sa kožnej, a tá tvrdí, že ak si dám BIodermy primerané množstvo tak nie.... ale aj tak mi to niako nesedí, tak sa radčšej opýtam :)

henna123

ďakujem :) a môže sa aknecolor používať aj na také červené fľaky po akné? /zostali mi po podkožných vredoch/ či bude lepší niaky korektor z drogérie?

henna123

ďakujem :) a môže sa aknecolor používať aj na také červené fľaky po akné? /zostali mi po podkožných vredoch/ či bude lepší niaky korektor z drogérie?

tpch

Robis to dobre, Duac vecer, rano Sebium Hydra-ale pozor na mnozstvo, ked das malicko, lesknut sa nebudes, Aknecolor na to mozes samozrejme naniest, ale treba pockat 20-30 minut medzi Biodermou a Aknecolorom.