kedy a koľko

Príspevok v téme: kedy a koľko
biela mačka

Ja som mala prvého partnera ako 28ročná a mala som len dvoch sexuálnych partnerov. Jeden bol exmanžel, druhý taký, kde išlo len o sex a stretla som sa raz, lebo mi to chýbalo. Je tu niekto zo žien, ktorá začala neskoro a mala 1 či 2 sexuálnych partnerov? Lebo ja sa za to veľmi hanbím a to ma blokuje a som napätá až útočná k mužom.

biela mačka

A už som mala ponuku na "kamarátstvo", len neviem, či ma nechcel od začiatku alebo kvôli tomu, že som ho moc chcela. Škoda, že vo vzťahoch neexistuje 2. šanca. Väzni ju dostanú, keď niekoho zavraždia. Žena, ktorá na prvom rande je neistá a podobne, šancu od muža nedostane. Nie je to smutné?

Maoam

biela macka, chod ty na akupunkturu, vies ako ta to psychicky uvolni, ale treba ti par sedeni

budes aj lepsie spat a celkovo budes uvolnenejsia a bude ti fajn

no ak toto povies na stretnuti chlapovi, tak sa vobec netreba cudovat, ked ti zdrhne a viac nechce od teba nic ...maximalne ako 'kamaratku' (co je vlastne jemna verzia odmietnutia)

chyba, velka chyba toto vybalit na chlapa hned na zaciatku

biela mačka

Možno preto nemám šťastie, lebo pri stretnutiach som v napätí. Ale keď mi na tom veľmi záleží? Aj pri hľadaní si práce som nebola uvoľnená. Čo keby som na začiatku, keď sa stretnem s novým mužom povedala, že som dlho sama a veľmi mi záleží na tom mať partnera a vlastne preto som napätá? Aby si nemyslel, že on je nejaký divný.