Príde vždy niekto lepší?

Príspevok v téme: Príde vždy niekto lepší?
Pumpkin

S priatelom sme spolu 3 roky.. Da sa povedat, ze vsetko bolo OK a ani by ma nenapadlo pomysliet na ineho, kym neprisiel ON. Niekto, kto si ma uplne omotal okolo prsta :) Uplne ho "zeriem" . Strasne si rozumieme, je iny ako moj priatel...Ten, uz samozrejme nieco vytusil a je to s nami na ihlach uz cez mesiac.. No s tym druhym to neviem stopnnut..Kazdy vecer si piseme hodiny a par krat sme sa aj stretli.. Uz som mu aj pisala aby sme to stopli, ze mam vycitky, on mi na to odp. aby som robila tak, aby som bola stastna... Nevydrzala som to a zas mu napisala :/
Vobec neviem co chcem.. Priatel mi povedal, nech si vyberiem inac to ukonci.. mne za nim ani nebolo smutno ked sme spolu za ten cas nekomunikovali...
Nehovorim, ze chcem chodit alebo zacinat vztah s tym druhym, ale .......
Vzdy pride niekto novy? iny? niekto, kto vam narusi ten nudny stereotyp a zacne vas vzrusovat predstava niecoho noveho? alebo jednoducho ten moj priatel nie je ten pravy.. fakt neviem! :(

Vianocnicka

Podľa mňa určite nie je ten pravy, keby bol, mohol by prist aj neviem kto a ani na sekundu by si nezavahala, lebo stale by nemal na toho Tvojho ;) S priateľom sme spolu cez dva roky a žiadny stereotyp nehrozi, prave naopak, je to stale krajšie a krajšie.

anamarie

Andreeejka, v prvom rade by sa tvoj snubenec mal chciet tebe pacit, mal by chciet schudnut, no nemozes ho nejak jemne nakopnut do cvicenia? Tak zacni s vasnou ty. Co keby si mu urobila napr. oral po prichode domov z vecierka? Bud aktivnejsia ty, zacni od seba. Urcite by si sama neostala, aj v 60tke si kludne mozes najst noveho partnera, o to nejde.

Andreeejka

Ahojte,

mam problem, s priatelom som uz spolu 5 rokov z toho 3 roky uz spolu zijeme, tak pol roka uz vymyslam, ze by som sa s nim rozisla a vzdy mi pride ze mi je s nim "dobre", vcera sme mali firemny vecierok a prislo mi ze mi chyba vasen v nasom vztahu, moj priatel bol v prvych krokoch velmi atraktivny a ako cas pokracoval zacal sa mi menej a menej paci on pribral a teraz uz ma tak nepritahuje, ale vzdy ma viem utesit, vie ma vypocut a obavam sa ci to nie je viac ako vsetko( dnes dobreho chlapa uz len tazko najdes) svadbu stale neriesime sice uz sme zasnubeny ale nie su peniazky......Ked si aj poviem, ze uz sa s nim rozidem, napadne mi, ze nemam ani konkretne dovody, a velmi sa bojim, ze zostanem uz sama a to mam len 24 rokov,, prosim potrebujem radu... budem velmi vdacna..

anamarie

Ja som s manzelom takmer 9 rokov a odkedy mam jeho, ziadny chlap sa mu v mojich ociach nevyrovna. Pre mna je ten naj on. Na ostatnych vzdy najdem chybu. Ked najdes toho praveho, bude pre teba ten naj a vsetci budu bledi popri nom. Na stereotyp je po troch rokoch priskoro. Mna manzel vzrusuje aj po deviatich rokoch a ja jeho tiez. Nas vztah vobec nie je len zvyk. Moji rodicia su manzelmi 50 rokov (!!!) a ako hovori mamka: bez lasky by to neslo. Urcite si aj ty najdes toho praveho.

AdamKrt

Skor by som povedal, ze za tie roky si si zvykla a priatel ta tak nevzrusuje, zacina stereotyp. Na laske je pekne, ze sa cez nieco take vie preniest a tu sa spozna, ci to bol ozaj dobry vztah s pravou laskou, alebo iba poblazenie. Nemysli si teraz, ze nova znamost je lepsia. Nevies aky je a keby to aj hned bolo ruzove, za dalsi 3 roky dopadne uplne rovnako. Musis jednoducho v zivote dozriet, aby si vedela co chces. V kazdom vztahu, pokial sa v nom neudrziava iskra, dojde k stereotypu, ludia si na seba zvyknu a uz je to ine ako na zaciatku, ked je vsetko nove, nepoznane, nepreskumane, vzrusujuce.

Rob ako myslis, ale pamataj, ze mozes skoncit aj sama. Nevies, ci ten novy ta len nenamotava a co si od toho slubuje on.

Ako povedal tvoj priatel, vahaj este chvilu a situaciu vyriesi on.

Ja sa mu divim, ze ti nedal kopacky a neposlal ta kade lahsie... Cloveku sa moze pacit hocikto, ale ma rozum, aby vedel odolat tomu, co moze partnerovi ublizit. A ked neberies ohlad na svojho priatel, tak si ho ani nezasluzis.

lost

jasne ze pride niekto iny :)

ale to len ak by bol svet (a ty) staticky

co nie je, takze je to iluzia

lepsi je len preto, lebo ma navod ako ta dostat.

napr: pokial by fraza 'vzdy lepsi' platila, tak by existoval len jeden jedediny par muz-zena na svete, lebo vsetci ostatny by boli "K.O" (knocked out) z dovodu, ze pre zenu (povedzme tu najlepsiu) vzyd prisiel lepsi..

taky idealne dokonaly svet podla mna nemoze existovat, a hlavne preto, lebo sa ludia menia ( a aj keby existoval, zivot je prilis kratky na to aby sa konence dostavil ten najlepsi)

alebo zeny beru muzov ako muzi beru auta? :) vzdy lepsie ?

test

musis zvazit ,koho naozaj milujes,predstav si zivot bez tvojho priatela,bez pomyslenia na tohto co si ta omotal ,a zase naopak
ci to nebude len taky poplach v tvojej hlave