chlapi nemaju city?

Príspevok v téme: chlapi nemaju city?
zvedavalu

Ako je mozne, ze ked ma chlap sex, tak pozera partnerke pocas sexu do oci, bozkava sa s nou, objima, hladka, je nezny, a tak isto chce aby ho partnerka bozkavala na krk, pery, hladkala ho atd..a pri tom on vobec tu partnerku nema rad?? A nemyslim, jednorazovku, ale kamarata...Ved este ak ked psika clovek hladka, tak psik si na to zvykne, a zacne mat svojho pana rad...Ale chlapa clovek moze hladkat a nim to nehne..Sorry, za to prirovnanie, ale psy maju viac citov ako chlap...

heka

Ahojte, tak chcem sa podelit o svoj nazor. Myslim si, ze to ci chlapi maju/nemaju city je veeeelmi individualne. Pretoze vsetci sme ludia a sme rôzni. Jedni citlivy, ini menej citlivi, dokonca su aj uplne bezcitni ludia... muzi, aj zeny. Takze kazdy clovek - aj muz je original so svojimi silnejsimi alebo slabsimi citmi...

lulu22

atm, no nad tým som tiež rozmýšľala, že keď sa snaží, že za tým bude niečo viac, ale som mu dala jasne najavo, že zakým je zadaný, tak ja nemienim nič riešiť( i keď naozaj je to veľmi pohľadný chlap:)), tak som sa snažila zabudnúť a medzitým som spoznala môjho súčasného priateľa, toho kolegu som odbíjala ako sa dalo a stále to nechápal.. vie, že som zadaná(a som verný typ) a jemu to asi nedá spávať. mám taký pocit, že skôr akoby niečo vnútorne prehral, že ma nedostal, tam kam chcel. veď keby naozaj chcel niečo riešiť, rozíde sa s ňou a je so mnou s čistým štítom.. :)
lost, asi preto, lebo ženy tajne dúfajú, že po milovaní sa ten chlap do nich aj zamiluje.. (?)

atm

tak ale tu uz hraju rolu aj urcite externe faktory, tam je take poblaznenie zlozitejsie, navyse ale ak pises, ze sa o to usilovne snazi dlhsiu dobu, tak to uz zrejme aj nieco uplne ine, mozno to je aj realny zaujem na niecom viac nez postel, neviem. tlacenie kalerabov je skor o tom, ze si vytipujem ciel, taktiku a ide sa na vec;D. a ten samotny 'utok' je skor kratkodobejsieho charakteru, pretoze je to aj pomerne unavne;). toto co pises ty nie je skor nejake "dobyvanie"? mozno ta len chce vymenit za svoju:)

sap sap

Nad týmto som už aj ja uvažovala. Ja napr neviem hladkať chlapa a bozkávať, keď som s ním len na jednu noc. A ani ma nenaplňuje takéto na jednu noc, preto to nepraktizujem. Par krát sa "podarilo", ale zistila som, že mi to nič nedáva.. Ale chlapi s tým nemajú problém. Dokážu sa v posteli chovať ako keby tu ženu zbožňovali, ale pritom to tak vôbec nie je.

lulu22

atm, on sa "snaží" už vyše roka :) musím sa na ňom smiať, lebo mi vypisuje, aj keď vie, že mám priateľa, on má dievča s ktorým žije a aj tak sa stále snaží, volá ma k nim domov a on si snáď myslí, že nejaká rozumná holka mu polezie k nim domov, kde býva s ňou?(ona chodí na týždňovky pracovať do Rakúska). Priznám sa, že som bola do neho nejakú dobu zamilovaná, ale v tomto som rada za môj rozum, lebo srdiečko ho chcelo, ale vedelo, že ho mať nebude, i keď sladké reči mal.. :D chudák, smejem sa na jeho trapnosti

lulu22

atm, by si sa čudoval, ale tento chlap patrí medzi veľmi šarmantných a vtipných :) odolala som a som na seba patrične hrdá :) aj keď mi tvrdil, že je do mňa stále zamilovaný(sa poznáme už asi aj 7rokov)a blá blá blá. Takže nie každá sa uspokojí s pekným obalom, keď vnútro je prehnité skr-naskrz :D