môžem to mať od neho ?

Príspevok v téme: môžem to mať od neho ?
natusa42

dobrý den,
môj priteľ mal v lete a má doteraz zvýšené aslo.nikto nevie prečo ..stále sa soplí,kýcha,má hrdlo zapálené ..ale funguje normálne,lebo to má v takých intervaloch ..je možné ,že som to dostala od neho ?alebo toto sa nemôže prenášať ?lebo ja mám presne teraz to,čo on mal v lete ...dakujem za VAše odpovede

tpch

natusa, vsak nepotrebujes vymenny listok, tak o co ti ide..? Chod na krcne a nechaj sa vysetrit. My tu s tym neurobime vobec nic.

jajka001_

natus, nemas aj oslabenu imunitu? zacni sa dopovat vitaminmi, multivitamin, cecko, cesnak, cibula, cerstve ovocie a zeleninu, podla moznosti teda teraz v zime, kapusta, plus vytazok z hlivy ustricovej
ked mas oslabenu psychiku tak raz dva ochories
ako ste teraz na tom,chodite spolu ci zas nie ci zas ano ci ako?

natusa42

moja doktorka povedala,ze nevidim dovod,preco by som ho mala navstivit,vraj mi to casom prejde ..
ona je "zaujimava " ,co vam poviem,ale ja uz som na pokraji zufalstva

natusa42

lenže baby ..mne už nepomáha nič ..bioparox vystriekaný dávno na to,antibiotiká dobraté dnes,šalvia,florsalmin,pastilky ..!! proste nič mi nepomáha,ja už som zúfalá,ale tak aasi ešte ako nikdy,lebo vždy mi prešlo všetko po antibiotikách ,lenže toto je čosi celkom iné (!!!):_(:(:( 3 týždne vkuse ma bolí hrdlo,antibitoká nič,kloktanie už nepomáha,stále je červené akoby ,akože ..bolí ma už menej ako na začiatku,ale stále bolí,mne už nepomáha na to nič ...a neviem,či sa lekárka netrafila do antibiotík,alebo čo :( ale ja už takto dalej nevládzem ,a ešte aj nádcha -ktorá nejde preč,môžem robiť čo cchcem ,môžem si tam striekať do toho hrdla a nosa čokoľvek ,silné.-slabšie..byliny-nebyliny ..mne už nič nepomáha ..a všetky testy mi vyšli negatívne,že nemám žiadnu infekciu ani nič tam ..výtery negatívne ..len vravím ASLO zvýšené nič iné ...ale lekárka povedala,že to je v poriadku ..a teraz ma dokonca aj jazyk začal šialene bolieť,akoby toho nebolo málo ,celá sánka,ústna dutina :( nenormálne ma bolí ..ja už neviem čo s tým :(

jajka001_

no mne raz lekarka na zapalene hrdlo predpisala 3x za sebou penicilinove atb, a nepreslo. sikovna to baba:)
potom som si dala na to bioparox a hned to preslo

tpch

Ak je bakteria voci Penicilinu odolna, tak nemusi prejst vobec nic bez ohladu na davku. Penicilin ma pomerne uzke spektrum, tak sa necuduj.

natusa42

tak ..lekárka mi dala antibitoika penicilin az 750 mg ,lebo som mala to zvysene aslo atd ..mam "nieco v sebe " ,lekari nevedia identifikovat co :::a krvne vysledky mam inak super aj vsetko ..ale chcela som povedat inu vec : uz mam dnes len poslednu tabletku antibiotik a predstavte si ,vobec nic mi nepreslo,stale som rovnako chora,stale mi je zle,dokonca ma zacal BOLIET neznesitelne JAZYK ..som uz z toho zufala,neviem vazne,co mam robit ..ved po antibiotikach by malo vsetko prejst,nechapem,z coho toto vsetko moze pramenit

natusa42

maom to s tym spanim myslis vazne ,ci ?
som od neho nejakym hnusnym podivnym sposobom zavisla ...ale netusim preco ,asi preto,ze dva roky s nim chodim :( a je mi najblizsim clovekom...ale vsetko od neho dostavam,to je jasne ..a on to ma stale ..cele mesiace az doteraz ..cize to nie je pred "5 mesiacmi " ...to je jedna vec a durha ..nervy a stresy-no on je na vine,nikto iny ..ja som nas vztah nepokazila,ale ON

Maoam

v tomto ma maruska pravdu

ale u vas, natusa, ide o nieco ine, podla mna mate obaja z tych nervakov a stresov, ktore ste cele mesiace prezivali, vsak to tu bolo na dennom poriadku ako serial, tak nulovu imunitu, ze schytate vsetko

prestan ho obvinovat, TY sa pri nom drzis, TY sa musis rozist, ak chces zacat novy zivot, za to si zodpovedna len a len ty sama

takze pekne z role obete von a ukoncit vztah