Liposukcia brucha

kolpi

odradzaju ta v tvojom zaujme :) ci uz mas alebo nemas peniaze: ked tie kila zhodis vlastnym usilim, budes mat zo seba ovela lepsi pocit :) navyse po liposukcii budes mat ovisnutu kozu, ale kebyze to schudnes cvicenim,tak sa ti krasne vypne :)

Rika89

ja som prosila o skusenosti kto to ma...a nie ohladom penazi ...a pokial by som nemala tolkko penazi..tak by som si to asi nedala ...a co sa tyka mojho dietata ten ma uplne vsetko....nic mu nechaby a ked mam peniaze navyse preco by som si to nemohla dat...?! ja som prosila len infromaciu...

maruska123

no a co ze vela?radsej daj tie peniaze na svoje dieta ako na toto..to su vyhodene peniaze von oknom a este mozno spojene aj s utrpenim...ked zacnes jest racionalnu stravu, tak kila pojdu dolu raz dva..a ako som uz pisala...aj tak tie tuky ziskas spat, ak nezmenis svoje stravovanie..a ked zmenis stravovanie tak schudnes aj bez liposukcie

tpch

Rika89, radsej tie peniaze venuj mne, vyuzijem ich ucelnejsie :-D
Liposukciou NIKDY neschudnes, to su bachorky a sny naivnych a lenivych.

maruska123

no co som pocula,tak niektore baby po tom mali take modriny, ako keby ich niekto totalne dokopal, ze nemohli od bolesti ani chodit

neviem preco radsej nezmenis stravu, pohyb a nemusis ist na liposukciu..pretoze ta tvoj problem nevyriesi, ked budes jest ako predtym, zas budes mat sadlo..a co potom? zas liposukcia?