Ako docieliť takéto obočie??

jankaaaaaaaaa

tak to svedci samo o sebe, ze aky chlap sa za takou zenou otoci. a preco sa mu asi taka zena "paci" prave preto ze vyzera lacne a lahko. to ze zena nieje umela, neznamena ze je nezaujimava. mojmu priatelovi sa taketo zeny vyslovene hnusia a nielen jemu, ale vacsine muzov co poznam

pipi49

bohužiaľ aj to, že väčšine dnešných chlapov sa to lúbi...inak by to samy od seba si myslím nerobili keby vedeli, že sa za nimi skorej neotočí ako za obyčajnou no..

leaaa

podla mojho nazoru to vyzera lacno- to obocie a cela ta baba...ale smelo do toho, aspon nas prirodzenych bude viac :)

jankaaaaaaaaa

tym dievcatam praveze ide presne o to, aby to obocie vyzeralo co najneprirodzenejsie a umelo. tak ako umele a neprirodzene modrocierne vlasy a neprirodzene oranzovo hneda pokozka , biele pery a umele mihalnice.. dnes je to v mode vyzeerat uplne umelo a neprirodzene, bohuzial

pipi49

a hlavne, baby si vytrhávajú obočie úplne preto, aby si sami mohli určit jeho tvar...lebo nie vždy sa to dá pokial máš ešte to svoje narastené a nato dokreslovat niečo úplne iného :/

sydney

ja nechapem tu logiku,ze si niekto vytrha obocie a potom si ho nakresli. ja som este jakziv nevidela ziadnej babe pekne spravene umele obocie,nie je to pekne