silvester oblecenie

pipi49

dúfam že aspoň trochu pomohlo no :)

no myslím si že je jedno či to robí okato alebo tak že to vidieť nieje, keď proste už daná baba vie že taký je, je to to isté aj keď to on pred ňou sa snaží skryť...a presne, asi len s gayom a bol by pokoj :D:D ....v terajšom svete si už ľudia málokedy vážia to čo majú a chcú práve to čo nemajú

Maoam

tak ked s takymi chlapmi ostavaju, ich problem

tam nepomozu ani cervene minisaty, ani postava modelky, nic

kazdy chlap sa jej bude divat po inych, ale nie kazdy to bude robit okato

a tak nech ide na zabavu s gayom a ma pokoj :-DDD bude sranda a po babach sa jej kukat nebude

lea333

pipi49 mas uplnu pravdu hlavne aby som sa v nich citila dobre
rozmyslam o tych ciernych alebo tych kratasoch s topom

dakujem baby ste super

pipi49

aj tak ma najviac vytáča keď sa chlapi začnú obhajovať tým že a šak každý chlap je taký a kuká po iných babách...no ale niekedy mi to už príde že to tak naozaj je...a potom, že nájdi si normálneho ...

pipi49

tak kukanie po iných babách poznám veľmi dobre...babe potom klesá neskutočne sebavedomie keď je vlastný chalan keď je niekde sňou slintá po iných...

no ale ja by som ti poradila aby si si obliekla niečo, včom vieš že vyzeráš veľmi dobre, a včom sa aj tak dobre cítiš..leboo pekné oblečenie je len polovica úspechu....pokiaľ budeš vyžarovať aj charizmu (keď sa budeš v tom oblečení citiť sexy) tak máš vyhraté :).

ak si chceš obliect nejaké šaty, tak by bolo fajn kebyže máš nejaké čierne ktoré ti pekne obtiahnu postavu :) ...ale aby zase farbou nejako nesvietili...tým že by boli mini tak by to bolo sexy, a čierna by pôsobila elegantne, takže tak akurát...a nejaké pekné botičky na opätku ktomu :)
alebo čierne legíny, niečo navrch s pekným výstrihom a topánkami na opätku...

tak by som sa asi obliekla ja..no ale neviem či pochopíš presne ten typ oblečenie ako myslím ja..:)

Maoam

vsak chod tam hola alebo len v spodnom pradle

zarucene budes mat vytuzenu pozornost vsetkych zucastnenych a budes hviezda a aj ten tvoj sa bude divat len po tebe

:-DDDD