Ako otehotnieť?

perlaaaa

Ja myslim, ze: v prvom rade netreba az tak pri milovani mysliet na to, ze sa to uz musi konecne podarit, pretoze prave vtedy sa nepodari, treba sa odputat, mysliet na ine veci a na potesenie z milovania. Dalej treba, aby muz raz denne bral vyzivovy doplnok zinok, ktory pomaha pri tvorbe a posilnovani spermii, pri problemoch z otehotnenim, treba na vysetrenia poslat aj muza, lebo muzi na pravidelne prehliadky nechodia, tak nevedia, ci su v tomto smere schopni. Dalej styk treba mat pred zaciatkom plodnych dni, pocas plodnych dni a mozno aj den po plodnom obdobi, ktore si treba odsledovat. A NETREBA SA SNAZIT KAZDY DEN, ALE NAJLEPSIE OBDEN, ALEBO AJ S 2DNOVOU PAUZOU. TIEZ SOM POCULA, ZE NIEKTO LAHSIE OTEHOTNIE PRI POLOHE ODZADU, ALEBO KED SI PO STYKU POLEZI A POD ZADOK SI PODLOZI VANKUS, ABY CO NAJVIAC SPERMII ZOSTALO VO VNUTRI TELA ZENY.

Ivka 1

Lizbetka bolo by dobre precitit organizmus od volnych radikalov a doplnit vitaminy hlavne vitamin E a B12 do organizmu.Vsetko sa to da pomocou prirodnych produktov.Mam
s tym velmi dobre skusenosti a mozem poradit aj Tebe ak budes chciet.Viac info na maile.

lizbetka-2

aj ja mam problem otehotniet je tomu 4-5 rok.co sa pokusame odkedy som potratila nedari sa,neviem kde hladadat chybu po prvom potrate ma cistili este raz nakolko tam nieco zanechali ,odvtedy sa to zopakovalo 5-krat,naposledy som mala mimomaternicove mame este sancu?okolo toho same cisty 3-krat laparoskopia pomali prestavam verit lekarom

acera

ahojte ja som tiez nemohla asi tak rok otehotniet ale uz som momenalne tehotna pan doktor mi povedal mam lezat tak aby som mala vankus pod bruchom a tak sa mam to podarilo. tak od zadu

IVKA89

MAM 20ROKOV A MAM ANEMIU UZ OD SVOJICH 14ROKOCH A MOZNO AJ TO JE PRICINOV ZE MAM NEPR.MENSTRUACIU.NIGDY SOM NEUZIVALA ZIADNU ANTIKONCEPCIU.DOKTOR MI POVEDAL ZE MI NEDOZRIEVAJU VAJICKA,BOLA SOM NA NEJAKE CISTENIE V NEMOCNICI.MOZEM OTEHOTNIET. VELMI PEKNE DAKUJEM

jen

Som 10rokov vydata,deti stale nemame.Spravili sme preto maximum,bohuzial nie kazdemu su deti dopriate.Vsetkym vam prajem,aby ste sa dockali vytuzeneho dietatka.

JANULIENKA01

Ahoj Ivka1 som rada z si sa mi ozvala le ja stymto moc neviem robit ako zistim tvoj email?velmi rada by som sa stebou porozpravala prijala neake rady.dakujem