Náhrada za AB madľový krém

Príspevok v téme: Náhrada za AB madľový krém
zuzi74

Mozte prosim poradit nejaky dobry vyzivny krem na tvar (hlavne mastny). Pouzivam uz roky len mandlovy krem z AB kozmetiky, ktory je urceny na suchu az velmi suchu a citlivu plet. Je dobre rozotieratelny.

Zial okrem tohto kremu som este zatial nenatrafila na nejaky podobny produkt a kedze momentalne nie je dostupny uz v ziadnych obchodoch, tak zhanam nahradu. Dufam, ze to bude len docasne a opat bude tento vynikajuci krem distribuovany.

zuzi74

jeeej dakujem Andrejocka za tip....a je tiez taky mastny ako AB mandlovy? Ja zatial pouzivam aspon v tychto zimnych mesiacoch obycajnu vazelinu na tvar z fy Vitar. Skusila som uz aj 2 kremy z Avene kozmetiky na citlivu plet, ktore mi odporucali, ale mierne stipali...

vnbbkjjo

tak ja som z P.B ten krem maju snp..papiernictvo...snp..oproti junioru je taky obchod hore na poschodi ale aj dole je akoby farby laky tam ho tiez maju...dokonca aj v tecsu ho par dni maju cize skor bobehaj ja ho denne pouzivam a nemam problem ho kupit..naposledy v tescu Pov.bystrica..ak byvac na deinach okoli povazskej tam ho nekupis..skor chod do centra aj na strede v povazskej bystrici sa da kupit aj dm...treba len behat..

Andrejočka

Aj ja som márne zháňala AB mandľový krém a konečne som objavila taký istý a navyše s tým istým zložením. Je výborný ako bolo aj AB. Posielam link kde som si ho kúpila:
-odkaz odstránený-

A pri viac kusoch majú ešte zľavy.

zuzi74

myslim, ze ta spolocnost ma opat nejake problemy....uz kedysi bolo nieco podobne, ale vyrobky AB sa vratili spat na trh. Snad bude aj teraz len docasny vypadok:-(

zuzi74

Kozna mi odporucila z Eucerinu tu mast s mandlovym olejom. Mam prave jeden ten krem kupeny, tak striedam s tym AB, aby som posetrila.

jankaaaaaaaaa

neskusala si zajt ku koznej lekarke? mmozno by vedela odporucit nieco na takuto citlivu suchu plet. alebo by vedela dat recept na nejaky krem robeny v lekarni. tie ani niesu drahe. nejake 2e

zuzi74

Dakujem jankaaaa za tip. Len praveze takyto 100% jemny mandlovy olej doma mam. Kupila som ho asi pred 2 mesiacmi v BIO predajni a je aj certifikovany. Zacala som mat na zimu dost potiaze s pletou. Kazdorocne ked sa ochladi, nabehnu mi cervene flaky a stipu, tak som ho chcela vyskusat. Je mastny to je fakt, aj mi ukludnil plet, ale tie uplne vysusene flaky, ktore uz nastastie nestipali mi zmizli az ked som ich natrela mandlovym kremom, asi preto ze je hutnejsi. Ale som rada, ze mam aspon ten olej.