dnes začínam....

Príspevok v téme: dnes začínam....
pavlina1986

ahojte dievčatá,

dnes som si povedala dosť, medzi nami konečne :). Vyzerám už ako taký hrošík. Od dnes som sa rozhodla pravidelne cvičiť, manžel mi zniesol z povala trenažér do obývačky...
od zajtra chcem prejsť na 90 dňovú diétu, tak držte palce...nechcel by sa niekto pridať?

majka_21

tiez sa chystam pokracovat v chudnuti po Vianociach (aj ked som pribrala cca 1,5 kg, cize nic katastrofalne). ale, zeby som si mala nejake jedlo odopierat - nie. jem vsetko, ale s mierou. jasne, neotrieskam sa kolacikmi namiesto obeda ci vecere, ale sem-tam si ku kavicke jeden dam. a vaha ide dole. chudla som cely min. rok a dala som dole 7 kg. a chystam sa pokracovat. inak, netrapte sa odopieranim jedla. vydrzite mesiac-dva... potom zjete 2-nasobnu davku minimalne. zapojte pohyb, normalnu pravidelnu stravu a vsetko ide ako po masle.

joo

no aky si dnes :-) ..... nie ako občas ,ako "zurivy pes" :-)
prepac ,ale to ti vraciam tu pokazenu hlavičku .......ved počkaj !!
... to ti este len vratim ;-)
jeeeeemine to je uz 2:59 fiha idem buvat .... bru

joo

ach jo ..... binghame ....., asi ta pocuvnem .... niektore su take maslove ,ze len co prinuchnem je mi zle
ale take želatinove ..... hmmmm
nemozem spat ,tolko o nich rozmyslam ........ asi idem na salonku :-/

joo

nezerem !!!! ....,denno-denne sa suchcem vstat o 5:00 lebo nemam doma plavaren .,.. vianocne kolaciky nesmiem, tak si ich odkladam az uschnu, chudence :-D ..... kapusnica !.... ba figu borovu ... šalatik vraj nesmiem ...... toto je potesenie zo zivota !! :-D
len nechudnite dievcence ,iba ak trosku ..... ked vydim ,ako sa iny prezieraju :,(
..... je mi do strasneho plaču

joo

jaaaj ....keby ja mala to stastie, aby mne niekto vyniesol stroje na povalu ........ denno-denne na mna civeju a volaju ,sadni na mna ,vyskoc na mna .......pod ....len pooood ..... kedy ja budem mat pokoj ... hmmmm
prepac trosku som uvazovala...... dufam ,ze sa ti bude darit :-)