podme si spravit ocistu po sviatkoch...

xnoemix

ahoj sevilla
no tak celkom sa zadarilo aj u teba :) Pol kila je super výsledok, keď by som zhadzovala stále pol kila týždenne tak som šťastný človek. Som zvedavá kedy sa u mňa zastaví chudnutie :-/ Väčšinou pri tejto váhe, ktorú mám teraz.. Pevný tuk ide oveľa ťažšie dole.
Ja dneska tak isto, nemala som zatiaľ žiadne pečivo, som zvedavá koľko mi to vydrží :D Inak samá zelenina a ovocie. Ešte aj bike, som na seba hrdá :D
Zajtra som si naplánovala zumbu v piatok posilku tak uvidím čo z toho bude :))

sevilla

ahojte :)
xnoemix gratulujem :) tak kilecka uz idu dole :) ja som sa tiez vazila v sobotu, dala som dole pol kila....myslela som, ze to bude viac, ale potesilo aj to pol kilo :) inak som prestala cvicit, co je skoda ale dnes sa chystam aspon na rotanu vybehnut + cez tyzden nejake fitko. Strava tradicna, cez vikend som sa snazila varit dietne a chutne aby to aj manzelovi chutilo :))

xnoemix

ahojte :))
No čo ako sa vám darí? :) Dúfam,že ste ma tu nenechali samu. No ja som sa dneska postavila vyše po týždni aj pol na váhu a bola som veľmi ale veľmi prekvapená, pretože som si myslela, že budem mať nejakých 65-66 kg, stále sa cítim hrozne nafúknutá ako keby som zadržiavala vodu :-/ No a mala som 63,6 kg. Už neviem ani odkedy ma vkuse bolí brucho, posledný týždeň som stále jedla veľa pečiva a dosť málo zeleniny + minimum vody a šport už vôbec nehrozil. Takže som zostala dosť prekvapená :))
Dneska som si dala na ráno pudingový koláč,ale fakt len malý kúsok. Obed bol klasický ako každú nedeľu , kuracia polievka + ryba s majonézovým šalátom. Predtým som sa napráskala pomarančmi, aby som menej tej mastnej ryby zjedla :D A poviem vám, že to celkom funguje :D Teraz som zase dojedla asi 3 pomaranče, boli ešte mega veľké, takže snáď také 3-4 hodky vydržím nejesť.
Tento týždeň chcem jesť fakt viac čerstvej zeleniny a chcela by som obmedziť na minimum pečivo, lebo asi z toho nadmerného množstva semiačok ma bolí brucho. No uvidím čo to dá..
Dneska mám aj celkom voľnejší deň, takže pôjdem určite na bike, už sa celkom tešímm :))

xnoemix

ahojte:) Takže u mna posledné dva dni kritické, hrozne ma bolí brucho, čiže ani moc nejem. No stále som nejaká nafúknutá,tak neviem.Dneska aj včera som mala dosť ovocia aj zeleniny,ale cítim sa nejaká tučnejšia, no divné.. Posledné štyri dni som necvičila, no začnem až v sobotu, budem mať o niečo viac času. Momentálne nejak nič nestíham.

uriella

Jolene tak to je poriadna ocista, mne by sa cely metabolizmus po takom dni spomalil :D

a nebojte sa, velmi dobre viem ake tazke je dat dolu PRAVE TIE 4 kila :D

- na ranajky co vcera, na desiatu co vcera, na obed to co vcera, na veceru (teraz som dojedla, idem skoro spat) mensi kusok lososa, trochu cestovin celozrnnych s oliv. olejom a zeleninou + voda a caj, necvicim, vela lietam po meste kvoli skole, na cvicenie nie je cas :(

Jolene

Takže dnes som si dala očistný deň po včerajšku kedy to nebolo ukážkové a pred zajtrajškom v ktorom to už ukážkové bude:P
R- káva
Svačina- ovocná šťava
O- ochutené mliečko (nízkotučné)
V- jablko
V2- polievka
Všetko spolu ani nie 500kcal SPOKOJNOSŤ

sevilla

xnoemix no tak 4 kilecka nie je vela ale bojujem s nimi uz dlho. Aj to zhodim, ale potom sa vratia ako bumerang ked polavim. Vcera som bola cvicit, tak som mala zo seba dobry pocit vcera. Ale dnes mala kolegyna narodky, tak som si dala taky ten ruzovy spic a hned som asi aj zabila vcerajsie cvicenie :))

xnoemix

sevilla - no št&ri kilečká, to nemáš až také hrozné,takže to dáš hneď aj dole. :) Stačí jeden mesiac zdravého papania a je :D
Ja stále kolíšem na váhe a nie a nie sa pohnúť smerom dole. U mna je to tak, že schudnem konečne kilo aj pol, držim sa tak tri dni a potom za dva dni mám naspať kilo.Celý tento proces sa deje už pol roka a neviem čo s tým..ah jaj

xnoemix

ahojte :)
uriella - ja nejak tak dneska podobne. Celé doobedie som vyžierala bagetu,ktorú som si spravila doma..Bola celkom veľká, tak mi stačila do druhej :D Potom som mala jablčko, prišla som domov brokolicovú polievku a zapekané cestoviny so zeleninou. Som úplne zničená..

takže dneska bajkovať nejdem ani za svet, zajtra sa chystám do fitka, tak som zvedavá ako tam bude :)
Celý deň ma bolí brucho,neviem ani z čoho, uz mi štvrtý deň divne škvrká :D Pri tom jem samé normálne veci..Dúfam, že ma to už prejde,lebo je to fakt nepríjemné..

uriella

no baby, ved to celkom zvladate, zaciatok ja kriticky :D ja som dnes na tom tak, ze skuska rano, takze som o piatej vstavala, na ranajky som do seba rychlo hodila biely smotanovy jogurt, potom v skole jednu musli tycinku a cestou domov celozrnnu bagetu so sunkou, margarinom a zeleninou, teraz som akurat mala olovrantoveceru (kedze idem zase skoro spat) duseneho lososa s jednym krajickom tmaveho chleba, zeleninou a kuskom mozzarely (ja som na nej zavisla, tak davam len po malom kusku, lebo syry ach jaj :D )... este si mozno dam pomaranc alebo co ked vyhladnem a cajiky pijem, dnes necvicim, dnes som sa ponahanala po meste a po skolach az az, som znicena...

sevilla :D v pohode :D

jolene tak to si super, i ja som dala tak 2 roky dozadu cca nieco cez 10 kg dole :) teda teraz som pribrala, ale uz to ide rychlo dolu :) drzim palce