Strpnuta noha

Príspevok v téme: Strpnuta noha
ToooL

Dobrý deň mám taký problém :P s praitelkou sme sa všeliako hrali a pri jednej polohe som mal v blbej polohe nohu a 40 min bola zohnutá keď sme skoncili bola uplne strpnutá a už to trva 4 deň neboli to ani nic proste je len strpnuta a nemozem s nou poriadne chodit ... ako keby som tak svachtal lebo ju nemozem zohnut a tym padom nedoslapujem na petu poradite mi ako ju mozem odtrpnut ? ... ked sa jej dotknem tak je cela strpnuta a aj cela pistala je strpnuta ... mam pocit ako keby mi tam nesiel dostatok krvy ... za tych par desiatok minut ... a preto mi strpla ... a teraz ju neviem poraidne zohnut hore ako chodidlo myslim iba ... ze neviem zohnut viem ju uplne ze vyrovnat ale uz zohnut neviem ibtroska potom ma uz proste nechce pustit ...

rado1

zdravim mozete mi poradit uz stvrty den mam strpnutu petu.inak nemam ziadne bolesti ani noch ani chrbtice nic len ta peta.

ToooL

a vlastne trosilinka ma bolí ked pritlacim ako mám malícek tak asi 5 CM smerom hore od malicku tak tam ta kost ma boli ked si na nu pritlacim