Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?

Príspevok v téme: Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?
Kristinkita_1

Neviem, či sa dokážem správne vyjadriť. S priateľom som takmer rok. Má 29 rokov, ja 25. Pred týždňom sa stalo, že som mu našla úplnou náhodou správy (konktrétne 4000 správ za obdobie nejakých 3 mesiacov). Pre mňa to nebolo nič lichotivé.

Po jeho presviedčaní, že o nič neide, že to 18ročné dievča pre mňa nemôže znamenať konkurenciu, ktoré je od neho vzdialené 400km teda k ozajstnej nevere-fyzickej nedošlo... som mu dala šancu, resp. chcem vidieť "ako to všetko ľutuje".

Nájde sa niekto kto bol v podobnej situácii? Ja viem, že ma ľúbi, to človek cíti,,, bola to len zábavka z jeho strany?

Popolnazemi

Neviem ci sa to da definovat ako nevera ale dost ma to zranilo. Neboli sme spolu na silvestra, on sa opil a stretol dievca, potom ho previezli do nemocnice no ona mu dala predtym cislo a hned po tom ako skoro umieral v nemocnici sa s nou nasledne stretol a stastne sa objimali a bozkavali. Pritom mne vravi ze Ma Miluje. Co to je za chlapca? Hlavne ze mi tu vyprava "budem ti stake verny"

danielaaa

Kristinkita, aj ked mu tie fotky posielala na upravu, tak jej nemusel vypisovat, ako taku vyhovorku vymysliet uz po tom co to prasklo ok, ale ja by som uz neverila, vravim mam s tym skusenost, dalsi rok sa len trapim upodozrievam a viem ze to pojde do krachu, treba si usetrit cas, viem ze ma lubi, al e ked potrebuje byt stale ziadany a mastit si svije ego aj druhymi zenami tak dovi dopo, uz len cakam kedy zas nieco vytreli a neda si pozor

Podobná

U nás sa to urovnalo , i keď to nebolo celkom rýchle a jednoduché ...
Ak máš pocit , že ti stojí za námahu udržať tento vzťah , určite sa o to pokús .
Ale slepo mu never , buď v strehu ...

Podobná

Ano , bola som v podobnej situácii , ale za iných okolnosti ...
Trvalo mu pár mesiacov , kým pochopil , že kvôli mladej sukni nechce zahodiť 15 predchádzajúcich rokov života so svojou rodinou .

Kristinkita_1

Na pozore sa mať budem.
ĎAkujem za cenne rady. Važim si každý názor.
Jasne ze dovera je podlomena, myslim, ze clovek vyciti,ked je podvadzany, on vie, ze ak sa to este raz ku mne dostane,, stratí ma..... je to uz len a len na nom.

Maoam

Kristinkita_1: tak imunny nie je voci tomu ziadny heterosexualny muz, ani zena, je to v ludoch, vlastne monogamia je pre ludi uplne neprirodzena, ale to je ina tema

nie kazdy muz potrebuje mat kontakty s dalsimi zenami (myslim intimne maily, flirtovanie), su aj taki, ktori su spokojni a stastni s tou svojou a bohate im to staci :-)

Kristinkita_1

Jeho nechcel kvôli tomu nikto :)))

Inak, po nasom rozhovore som sa dozvedela, aj mi toukazal, ze to mu len posielala fotky v spodnom pradle na upravu.
V jeho povolani je to bezne, ze mu ludia posielaju fotky a on ich retušuje.