Zrasty

Príspevok v téme: Zrasty
Marínka10

Ahojte, pred dvomi rokmi mi bola odstránená 10 cm cysta. Vaječníky ostali v poriadku. Ide o to, že mávam bolesti v oblasti panvy, urologické problémy, aj problémy s trávením. Boli mi zistené aj hraničné hodnoty chlamýdií, tie boli vyliečené. Pred pol rokom som mala v noci kŕče cezmenzes na pravej strane, pred dvomi mesiacmi dva mesiace po sebe v období ovulácie na ľavej strane. Bola som u gynekológa, vyšetrenie + sono bolo negatívne. Kontrolný ster na chlamýdie tiež. Urológ mi bez vyšetrenia stanovil hyperaktívny močový mechúr. Za rok som mala trikrát zápal močových ciest s tým, že som tam mala len krv, nič iné. Ešte idem na gastroskopiu a ak naberiem odvahu, tak aj na kolonoskopiu. Ale neviem, či problém bude tam, keďže orkem občasných hnačiek nemám problém. Akurát sem - tam krv na stolici alebo toal. papieri. Všeobecná lekárka mi diagnostikoval vnútorné, aj vonkajšie hemoroidy. Chcem sa teda spýtať, či to môžu byť zrasty? Ako sa prejavovali u Vás? Už som unavená a vystresovaná z toho behania po lekároch, ktorí majú človeka "na háku!. Ďakujem za odpovede.