Zamilovala som sa do bratovho kamaráta.

Príspevok v téme: Zamilovala som sa do bratovho kamaráta.
nikuska93142

Ahojte. Mám 14 rokov a zamilovala som sa do bratovho kamaráta ktorí má 20 rokov. Skoro každý deň je u nás doma alebo často u nás prespáva. Vela sa s ním rozprávam a iba jemu poviem to čo ostatným nie .No postupne som začala zisťovať že ho milujem. Chcem sa toho zbavit ale sa to nedá. Viem že s ním byť nemožem a to ma mrzí ešte viac. KeĎ som s ním není plačem , mám strašné depresie a nevychádzam ani s domu ... Bojujem sama so sebou aby som taká nebola ale on je úžasný , múdry, krásny a ja už naozaj neviem čo mám urobit Proste som v tom až o uši ...

nikuska93142

On by ma nikdy nepochopil pretože on je ako moj otec .. Nikdy by my nedovolil mať frajera.. stále ma sleduje ...

jajka001_

si na vztah primlada, on ma 20 takze ako si pisala naozaj caka od vztahu nieco viac ako ty mozes ponuknut. ber co je, tj priatelstvo, aj to je cenne. jasne ze brat by ti to neschvalil lebo viem si predstavit, o com ti dvaja spolu asi tak debatuju:) a urcite by nechcel aby jeho kamos nieco mal s jeho malou sestrou:)

nikuska93142

On by ma nikdy nepochopil pretože on je ako moj otec .. Nikdy by my nedovolil mať frajera.. stále ma sleduje ...

nikuska93142

On by ma nikdy nepochopil pretože on je ako moj otec .. Nikdy by my nedovolil mať frajera.. stále ma sleduje ...

nikuska93142

On by ma nikdy nepochopil pretože on je ako moj otec .. Nikdy by my nedovolil mať frajera.. stále ma sleduje ...

marlonn

prečo si myslíš, že by si to nemohla povedať tvojmu bratovi? on ti v tom asi najlepšie môže poradiť, lebo toho chlapca pozná. veď tvoj brat určite nechce, aby si sa trápila. ak bol sám niekedy zaľúbený, tak ťa pochopí.

marlonn

ninuška, prečo sa tak vulgárne vyjadruješ? predsa keď sem napíše niekto niečo, čo sa ti nepáči, nemusíš na to reagovať. je to vždy lepšie, ako o sebe vydávať takéto svedectvo. predstav si napríklad toho chlapca, do ktorého si zaľúbená, že by si toto prečítal. myslíš, že by si mu bola sympatická?