Zamilovala som sa do bratovho kamaráta.

Príspevok v téme: Zamilovala som sa do bratovho kamaráta.
nikuska93142

Ahojte. Mám 14 rokov a zamilovala som sa do bratovho kamaráta ktorí má 20 rokov. Skoro každý deň je u nás doma alebo často u nás prespáva. Vela sa s ním rozprávam a iba jemu poviem to čo ostatným nie .No postupne som začala zisťovať že ho milujem. Chcem sa toho zbavit ale sa to nedá. Viem že s ním byť nemožem a to ma mrzí ešte viac. KeĎ som s ním není plačem , mám strašné depresie a nevychádzam ani s domu ... Bojujem sama so sebou aby som taká nebola ale on je úžasný , múdry, krásny a ja už naozaj neviem čo mám urobit Proste som v tom až o uši ...

nikuska93142

Kakao choĎ do piče nerob si tu so mňa srandu ... radšej sem nič nepíš ako takéto kraviny A jajka naozaj ti/vám Ďakujem ... Dúfam že to raz niekedy víde ..

nikuska93142

ďakujem jajka ale to nieje super .. Je to strašné keď chceš byt s človekom ktrý zajedna o tom ani neviee a zadruhé s nim ani nemožeš byt.

jajka001_

nikuska ste si blizki, on je mily, ale ta skutocna laska, ta pride neskor :) ale ten pocit zamilovania sa je super, tak si ho uzivaj :)

nikuska93142

Ja si to tak presne vyratávam . Bibba prečo ?? Si zober že by si bola chalan ktorý má 20 rokov .. Podla mňa sa zaujímaš o baby v tvojom veku alebo o staršie .. A pritom moj brat by ma zožrla za živa... A ja som si to uvedomila až teraz že ho tak neuveritelne milujem možno som mladá ale to tak samo došlo .. ja som vyrastala so staršími ludmi ... A preto asi lúbim jeho .. Deti v mojom veku niesu premňa oni sa ešte bavia o autíčkach ..