Ako je to možné?

Príspevok v téme: Ako je to možné?
Niky888

Chcem sa len spýtať ako je možné že jedna  žena 2 roky dokáže milovať muža ktorý ju  5krát  podvedie, ponižuje, klame a je  nespoľahlivý, a tiež citovo chladný? A čo  je to vôbec za chlapa ktorý sa iba zahráva  s citmy ženy ktorá ho ľúbi?  Okrem toho v dnešnej dobe je nespočetné  množstvo chlapov ktorý toto robia. 
To naozaj už neexistuje žiadny normálny 
chlap?

J111

Neviem, z čoho to dedukuješ? Ale akonáhle som založil tému kresťanstvo, tak po 4 príspevkoch bola zrušená. A písali sme len pravdu:D

tpch

A mozno sa tej babe strasne paci, ze ten jej chlap pretiahne vsetky okolo, ale napokon sa aj tak vrati k nej. Mozno si tym vylepsuje mienku sama o sebe, akokolvek paradoxne to znie.

J111

Nech na neho podá trestné oznámenie. Neviem, či by to niečo vyriešilo?! Moje témy sú zrušené od samého začiatku. Len aby sme náhodou neukrivdili klé.ike.

Podobná

Poznám ženu , ktorá sa správa ako tu opisovaný muž , strieda partnerov ako ponožky .
Muži na ňu leta , a ona stále hľadá niekoho prachatejšieho , stále má málo , a sama sa dostáva do už neriešiteľnej situácie svojou blbosťou .

AdamKrt

Niky888 - vidis a to nemusi hovorit o muzoch nic. Da sa na to pozriet aj tak, ze niektore zeny si nejake podvedome hladaju grazlov, lebo slusak je pre nich nudny patron. A tato teoria sa praveze slusakom viac a viac potvrdzuje, lebo vidia, ako davaju zeny prednost grazlikom a potom chodia nariekat.

Niky888

Stalo sa to mojej kamarátke a poznám viac žien, ktoré mali fakt zlé skúsenosti s mužmi a celkovo  v poslednej dobe akoby  už  normálny chlapi ktorí vedia ľúbiť  vymreli.Táto moja  kamarátka sa s tým čo  jej len ubližoval už rozišla, lenže ona  sa strašne citovo uzavrela, takmer nechodí s nikým von a vyhýba sa ľudom.  Mne povedala že už neverí mužom a nevie  si  predstaviť že by dokázala nejakému  chlapovi veriť - a doslova povedala že sa bojí mužov a  bojí sa zamilovať, lebo už nechce trpieť tak ako predtým. A ja som strašne naštvaná na toho jej bývalého ktorý jej spôsobil toľko bolesti. Ako je  to vôbec možné že  väčšina mužov ani nemá srdce a svedomie? A čo sa to v dnešnej dobe s tými chlapmi deje?